Meghan Markle jest w drugiej ciąży! "Archie będzie starszym bratem". Jej ciążowy brzuch jest już całkiem spory

Meghan Markle i książę Harry sami potwierdzili krążące już od jakiegoś czasu plotki. Ich syn Archie doczeka się rodzeństwa.

Meghan Markle i książę Harry w walentynki podzielili się ze światem radosną nowiną. Już za kilka miesięcy przywitają na świecie swoje drugie dziecko.

Meghan Markle jest w drugiej ciąży

Plotki o błogosławionym stanie Meghan Markle pojawiły się w mediach już rok temu, gdy wyszło na jaw, że wraz z księciem Harry'm zdecydowała się zrezygnować z obowiązków i przywilejów członków rodziny królewskiej. Sami zainteresowani przez wiele miesięcy nie udzielali się zbytnio medialnie, więc naturalnie nie komentowali krążących plotek.

Ku zaskoczeniu internautów w dniu zakochanych Meghan Markle i książę Harry podzielili się szczęśliwą nowiną w specjalnym oświadczeniu do prasy. 

ZOBACZ TEŻ: Przyjaciółka Meghan Markle chce ujawnić ich prywatne SMS-y. "Jest zdeterminowana". Szykuje się kolejny skandal?

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka - wyznali w oświadczeniu do prasy.

Przy okazji podzielili się z mediami efektami ciążowej sesji zdjęciowej, na której widzimy jak leżąca na ziemi Meghan przytula się do księcia Harry'ego. Na fotce prezentuje już sporych rozmiarów ciążowy brzuch, więc domniemywamy, że Archie przywita siostrę lub brata jeszcze przed wakacjami. Zobaczcie zresztą sami. 

 

Myślicie, że książę William i księżna Kate już zdążyli im pogratulować? 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

ZOBACZ TEŻ: Elżbieta Romanowska zaręczyła się. Pokazała pierścionek, ale my patrzymy na co innego. Pierwszy raz widzimy jej narzeczonego!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.