Przyjaciółka Meghan Markle chce ujawnić ich prywatne SMS-y. "Jest zdeterminowana". Szykuje się kolejny skandal?

Meghan Markle i Jessica Mulroney kiedyś były najlepszymi przyjaciółkami. Niestety ich drogi rozeszły się w nieprzyjemnych okolicznościach, jednak nikt nie spodziewał się, że Jessica będzie planować zemstę.

Meghan Markle z pewnością nie należy do ulubieńców brytyjskiej rodziny królewskiej. Co rusz na światło dzienne wychodzą nowe informacje dotyczące jej życia, a teraz szykuje się kolejny skandal. Była przyjaciółka Meghan, chce ujawnić wiadomości, jakimi kiedyś się wymieniały. Dotyczą one nikogo innego, jak członków brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Przyjaciółka Meghan Markle chce ujawnić wiadomości 

Meghan Markle nigdy publicznie nie opowiadała, jakie relacje łączą ją z rodziną królewską, jednak wiadomo było, że nie są one najlepsze. Podobno królowa Elżbieta II miała do niej żal, że namówiła Harry'ego na wyprowadzkę z Wielkiej Brytanii, za to dla księżnej Kate była zbyt wyniosła. Podobnie mówiła o niej jej także służba, którą co rusz zwalniała z pracy.

Meghan nie zadbała również o relacje ze swoją najlepszą przyjaciółką, Jessicą Mulroney. Jakiś czas temu jedna ze stylistek zarzuciła Jessice rasizm i gdy informacja wypłynęła do mediów, Meghan postanowiła się od niej odwrócić. Nikt się jednak nie spodziewał, że dziewczyna będzie planować zemstę. 

Jassica i Meghan przez lata były jak siostry i bezgranicznie sobie ufały. Jessica zna wszystkie najskrytsze myśli na temat życia w rodzinie królewskiej oraz tajemnice z jej relacji z królową, księciem Karolem oraz księciem i księżną Cambridge - powiedziało źródło New Idea.

Portal New Idea podaje także, że Jessica postanowiła, że udostępni wiadomości, które wymieniały przez WhatsAppa. Chce by wszyscy zobaczyli, jaka naprawdę jest Meghan. 

Meghan przez wiele lat zdradzała jej niektóre ze swoich najgłębszych sekretów. Teraz jest jasne, że Jessica - która straciła szereg projektów, w tym swój własny program telewizyjny w wyniku skandalu ze swoim udziałem - jest zdeterminowana, by ocalić swoją reputację i wybielić się na tyle, jak bardzo się da - czytamy na New Idea.
Jessica wie, że upublicznienie ich wiadomości może wywołać poruszenie, ale czuje, że cała sytuacja jest i tak niesprawiedliwa. Chce, żeby ludzie zaczęli postrzegać Meghan inaczej. Uważa, że jej szczere wypowiedzi, mogą pokazać ją w innym świetle.

Myślicie, że zapowiada się kolejny spory skandal w rodzinie królewskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.