Elżbieta Romanowska zaręczyła się. Pokazała pierścionek, ale my patrzymy na co innego. Pierwszy raz widzimy jej narzeczonego!

Elżbieta Romanowska zdradziła na swoim koncie na Instagramie, że się zaręczyła. Pokazała zdjęcie z zapatrzonym w nią partnerem i otrzymany pierścionek.

Elżbieta Romanowska ogłosiła zaręczyny na swoim koncie na Instagramie. Aktorka znana z "Barw szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Rancza" wrzuciła zdjęcie z partnerem i pokazała pierścionek, który od niego otrzymała.

Elżbieta Romanowska zaręczyła się

Elżbieta Romanowska należy do grona znanych osób, które mimo niewątpliwej popularności, swoje życie prywatne zostawiają dla siebie. Dotychczas nie wiedzieliśmy nawet, że artystka ma partnera, dlatego wieść o romantycznych zaręczynach była wielkim zaskoczeniem.

Czym jest miłość?To ugryzienie się w język, by uszy się otworzyły na drugą osobę - czyli czym jest miłość

Widać, że to, co pojawia się w jej mediach społecznościowych jest starannie wyselekcjonowane i ona sama wyznacza granice tego, co znajdzie się w obiegu publicznym. Tak było i tym razem. Zaręczyny sprawiły jednak, że zdecydowała się ujawnić nieco więcej. Wygląda na to, że narzeczony aktorki poprosił ją o rękę w Walentynki. Ela przyznała jednak, że według niej komercyjne święto nie powinno być pretekstem do nadmiernego okazywania uczuć partnerowi, ale wszystkich, których kochamy.

Okazywać sobie miłość trzeba codziennie, a nie tylko 14 lutego. Gdy byłam sama, denerwował mnie ten dzień, aż do moment, gdy zrozumiałam, że to święto miłości, miłości, która ma wiele twarzy! Kochamy rodziców, dzieci, rodzeństwo, przyjaciół, rodzinę i oczywiście swoje drugie połówki wiec dziś, jutro, pojutrze zadzwońcie lub odwiedźcie bliskie wam osoby i powiedzcie, jak bardzo się cieszycie, że ich macie. Ja dziś wraz z moim narzeczonym wzniesiemy toast za was i za miłość - napisała pod zdjęciem aktorka.
 

Elżbieta RomanowskaElżbieta Romanowska w gipsie. Aktorka informuje o stanie zdrowia. "Trochę sobie popłakałam"

Na fotografiach, które znalazły się na Instagramie Romanowskiej, patrzymy na jej partnera, który jest jednak ujęty z profilu, dlatego nie mamy pełnego obrazu, jak wygląda. Na kolejnym ujęciu widać z kolei wspomniany wcześniej pierścionek zaręczynowy. Gratulujemy!

Zobacz też: Elżbieta Romanowska w sukni ślubnej. Ten model idealnie pasuje do jej sylwetki. Zakrył mankamenty, uwydatnił atuty

Zobacz wideo Demi Lovato zaręczyła się i pokazała pierścionek
Więcej o: