Elżbieta Romanowska w sukni ślubnej. Ten model idealnie pasuje do jej sylwetki. Zakrył mankamenty, uwydatnił atuty

"W rytmie serca". W najnowszym odcinku Elżbieta Romanowska zaprezentowała się w sukni ślubnej. Ten model pasuje do niej idealnie.

Elżbieta Romanowska niedawno sporo schudła, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. W najnowszym odcinku serialu "W rytmie serca" aktorka wystąpi w sukni ślubnej. Model, w którym się zaprezentowała, podkreślił wszystkie jej atuty i zakrył mankamenty. Wyglądała świetnie.

"W rytmie serca": ślub

Ewa, w którą wciela się Elżbieta Romanowska w serialu "W rytmie serca", nie ma szczęścia w miłości. W najnowszym odcinku bohaterka już po raz drugi próbowała wziąć ślub z Szarkiem. Kiedy wydawałoby się, że wszystko jest już na najlepszej drodze do powiedzenia sobie sakramentalnego "tak" pojawią się kolejne nieprzewidziane komplikacje. Podczas ceremonii w kościele pojawił się nieproszony gość. To młody chłopiec, Iwo, który wyzna, że Sebastian jest jego ojcem i żeniąc się z Ewą, on traci rodzinę rodzinę. Tragicznych zdarzeń nie brakowało, a wszystko zakończyło się dzikim tańcem panny młodej na stole weselnym. 

 

Oglądacie "W rytmie serca"?

RG

Więcej o: