Księżniczka Beatrycze wściekła się na Meghan Markle. "Rozpłakała się". Chodzi o córkę Sussexów

Nie, to jeszcze nie koniec afery wokół imienia córki Meghan Markle i księcia Harry'ego. Lilibet nie skończyła jeszcze dwóch tygodni, a już wzbudza niemałe kontrowersje. Jak donoszą australijskie media, imię poróżniło Sussexów z księżniczką Beatrycze.

Księżniczka Beatrycze jest wnuczką królowej Elżbiety - córką Andrzeja i Sarah Ferguson. Ma również młodszą siostrę, Eugenię. Długo przed Megxitem, mówiono, że Meghan Markle świetnie dogaduję się z księżniczkami z Yorku, które miały dobre relacje z jej mężem. Wszystko zmieniło się w dniu ślubu młodszej księżniczki.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Meghan ogłosiła ciążę

W 2018 roku, podczas imprezy weselnej Eugenii i jej nowo poślubionego męża, Jacka Brooksbanka, Meghan Markle zaliczyła niezłe faux-paux, które wprawiło w zakłopotanie królewską rodzinę. Żona księcia Harry’ego w trakcie przyjęcia ogłosiła bowiem, że spodziewa się dziecka, czym odwróciła uwagę od młodej pary.

Ponoć od tamtego pamiętnego momentu relacje księżniczek z Sussexami uległy znacznemu pogorszeniu, a siostry szukały okazji, by odegrać się na Meghan. Na odpowiedni moment czekały długo, bo prawie trzy lata, jednak w końcu się udało.

Beatrycze mści się w imieniu młodszej siostry?

Księżniczka Beatrycze wyszła za mąż w zeszłym roku, a 19 maja ogłosiła, że jesienią na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Data, którą wybrała córka Andrzeja nie jest bez znaczenia - dokładnie 3 lata wcześniej na ślubnym kobiercu stanęli Sussexowie! Zagraniczne media od razu podłapały tę zbieżność dat i zasugerowały, że była to zemsta za zrujnowanie przyjęcia ślubnego Eugenii.

 

To jednak nie koniec nieporozumień na linii księżniczki Yorku a Sussexowie. Australijski "New Idea" donosi, że Beatrycze od dawna planowała nazwać swoje dziecko Lily po ukochanej babci. Meghan i Harry ubiegli ją, a księżniczka ponoć ogromnie się wściekła, chociaż… nie zna płci dziecka i nie ma pewności, czy urodzi dziewczynkę.

Rozpłakała się, kiedy dowiedziała się, że wybrali imię Lili. Wszyscy wiedzieli, że sama planowała nazwać córkę imieniem Lily na cześć babci – donosi tabloid.

Jak długo potrwa jeszcze ten konflikt? Nie wiemy, ale mamy nadzieję, że pojednania doczeka panująca od niemal 70 lat Elżbieta II .

Więcej o: