• Link został skopiowany

"Love Island". Czarek musiał zrzucić zbędne kilogramy, by móc walczyć. Miał z tym spory problem

Czarek z "Love Island" podzielił się z fanami tym, jak przygotowuje się do walki MMA. Czekała go szybka redukcja wagi, która wymagała drastycznych środków.
Czarek z trzeciej edycji 'Love Island'
fot. instagram.com/adonis69c

Mimo że od finału "Love Island" minęło kilka tygodni, uczestnicy programu zdobyli szerokie grono fanów, które śledzi ich dalsze losy w mediach społecznościowych. Jednym z nich jest Cezary Mroczkowski, który aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Ostatnio pochwalił się fanom tym, że zamierza stanąć do walki podczas MMA. Musiał przejść na specjalną dietę. Okazało się, że waży za dużo.

Zobacz wideo

"Love Island". Czarek musiał zrzucić zbędne kilogramy, by móc walczyć. Miał z tym spory problem

Organizatorzy gali MMA, w której bierze udział Czarek, mają rygorystyczne limity wagowe zawodników. Jeszcze tydzień temu uczestnik pisał na Instagramie, że waży 103 kilogramy.

Muszę zbić jeszcze trzy kilogramy, bo mam limit wagowy do 100 kg - to akurat będzie pikuś - stwierdził pewny siebie.

Jednak po tygodniu okazało się, że nie było to takie proste i nic się nie zmieniło. Wobec tego Czarek postanowił wdrożyć w życie drastyczne środki, ponieważ walka już w piątek, 18 czerwca.

Myślałem, że waga zejdzie mi bez problemu i to będzie pikuś. Ale mi nie zeszła. Mam 102,5 kg. I co muszę robić? Odwadniać się. 12 litrów wody dzisiaj i non stop sikanko. Fajna przygoda, wszystkim polecam. W sumie pierwszy raz to w życiu robię - powiedział na InstaStories.
Czarek z 'Love Island'
Czarek z 'Love Island'fot. instagram.com/adonis69c
Jest 100 kilogramów 800 gramów, buzia delikatnie zassana, do 18:00 śmiało waga zejdzie do 100 kg, także udało się - powiedział w czwartek.

A wy próbowaliście takiej metody na zrzucenie zbędnych kilogramów?

Czarek w programie "Love Island" stworzył parę z Anią i choć nie wygrali, udało im się dotrzeć do finału. Para po powrocie do Polski szybko się rozstała. Teraz uczestnicy wyrastają na prawdziwych influencerów. Profil Czarka na Instagramie śledzi 100 tysięcy osób.

Więcej o: