Zemsta księżniczki Beatrice. W końcu odpłaciła się Meghan Markle. Królewski ekspert: Interesujący zbieg okoliczności

Księżniczka Beatrice i jej małżonek Edoardo Mapelli Mozzi spodziewają się pierwszego dziecka. Nowinę ogłoszono jednak w taki sposób, że daleko temu od przypadku. Beatrice odpłaciła Meghan Markle za to, że ta próbowała sabotować ważne dla niej wydarzenie.

Od jakiegoś czasu nie cichną plotki, według których Meghan Markle i księżniczka Beatrice nie darzą się sympatią. Jak donoszą zagraniczne tabloidy, są one skonfliktowane od czasu, gdy Meghan była w pierwszej ciąży i nie zaprosiła Beatrice na swój baby shower. Córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson postanowiła się jej odpłacić. Informacja o ciąży Beatrice nie bez przyczyny została podana tego samego dnia, w którym Meghan i Harry świętowali trzecią rocznicę ślubu.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Księżniczka Beatrice i jej mąż Edoardo Mapelli MozziCiężarna księżniczka Beatrice przyłapana przez paparazzi. Widać już brzuch

Konflikt pomiędzy księżniczką Beatrice a Meghan Markle 

Meghan Markle w rodzinie królewskiej ma od dłuższego czasu więcej wrogów niż sojuszników. Wywiad "stulecia" dla Oprah Winfrey zszokował opinię publiczną i royalsów. Była księżna nie oszczędziła w nim swojej szwagierki, księżnej Kate. Już kilka razy swoimi oświadczeniami przyćmiła pozostałych członków rodziny królewskiej w bardzo ważnych dla nich chwilach.

Podczas ślubu księżniczki Eugenii, Meghan ogłosiła radosną nowinę i zdradziła, że sama zostanie mamą. Tym samym cała uwaga zamiast na Eugenii, skupiła się na ciężarnej Meghan, co nie podobało się nie tylko rodzicom przyćmionej panny młodej, ale również jej siostrze, księżniczce Beatrice.

Dziennikarz Richard Eden jest zdania, że teraz księżniczka Beatrice pokazała, że nadal ma Meghan za złe sytuację sprzed trzech lat. Nie ma wątpliwości, że chciała utrzeć jej nosa.

To interesujący zbieg okoliczności, że wieść o royal baby ogłoszono w rocznicę ślubu Harry'ego i Meghan. Siostra Beatrice, Eugenia była ponoć zaskoczona, że Meghan ogłosiła swoją ciążę gościom na jej weselu w 2018 roku - czytamy w krótkiej analizie Richarda Edena z Daily Mail, specjalizującego się w sprawach rodziny królewskiej.

Natalia OreiroNatalia Oreiro świętuje 44. urodziny. Na Instagram wrzuciła odważną sesję zdjęciową

Wiele wskazuje na to, że Beatrice zrobiła to z premedytacją.

Więcej o: