Księżna Kate potraktowała królową Letizię jak powietrze. Tego się nie wyprze. Wszystko zarejestrowały kamery

Po sieci krąży nagranie, które w niekorzystnym świetle stawia księżną Kate. Żona księcia Williama pod okiem kamery zlekceważyła królową Letizię?

W 2019 roku księżna Kate i książę William brali udział w uroczystości Order of Garter. Kamery zarejestrowały wówczas moment, o którym księżna Kate pewnie chciałaby zapomnieć. Temat zachowania żony księcia Williama wrócił jak bumerang wraz z filmem, który "odżył" na TikToku.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Hailey i Justin BieberHailey i Justin Bieberowie na premierze filmu. Muzyk nie mógł oderwać wzroku od żony

Księżna Kate potraktowała królową Letizię jak powietrze

Podczas Order of Garter królowa Elżbieta przyznała odznaczenie królowi Hiszpanii Filipowi VI i królowi Holandii Wilhelmowi Aleksandrowi. Monarchom podczas uroczystości towarzyszyły ich żony: królowa Hiszpanii Letizia i Maksyma, królowa Holandii.

Księżna Kate najpierw wzięła udział w mszy, a następnie samochodem pojechała na miejsce, z którego miała oglądać procesję. Kamery zarejestrowały, gdy księżna, wysiadając z auta, przywitała się z kilkoma osobami i kompletnie zignorowała królową Letizię. Zachowanie żony księcia Williama nie umknęło wówczas uwadze internautów, którzy stwierdzili, że reprezentantka brytyjskiej rodziny królowej potraktowała hiszpańską królową jak powietrze i okazała jej brak szacunku.

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie. Już pochwaliła się nim swoim fanom

Co w takiej sytuacji mówi królewski protokół? Otóż księżna Kate i królowa Letizia miały okazję spotkać się kilka minut wcześniej w zamku w Windsorze. Zgodnie z zasadami, kurtuazyjny ukłon musi być wykonany, ale jedynie podczas pierwszego spotkania z monarchą. To oznacza, że po dotarciu na miejsce żona księcia Williama nie musiała dygnąć, aczkolwiek mogła to zrobić z czystej uprzejmości.

Jak oceniacie zachowanie księżnej Kate?

Zobacz też: Zachwycaliście się nową stylizacją księżnej Kate? Spójrzcie na królową Letizię. Hiszpańska Victoria Beckham. Prosto, a z klasą

Więcej o: