Karolina Małysz-Czyż z mężem na romantycznej fotografii. Ale jest w nią wpatrzony! Nie zgadniecie, jak się do niej zwraca

Karolina Małysz-Czyż i jej nowo poślubiony mąż wzięli udział w romantycznej sesji zdjęciowej. Jednym z kadrów pochwaliła się córka skoczka na swoim profilu.

Karolina Małysz-Czyż pokazała w sieci piękne zdjęcie z nowo poślubionym mężem Kamilem. Widać na nim, że para jest mocno zakochana i zapatrzona w siebie.

Zobacz wideo Co Adam Małysz z żoną podarowali córce z okazji ślubu?

Karolina Małysz-Czyż z mężem Kamilem

Córka Adama Małysza, Karolina Małysz-Czyż, niechętnie relacjonuje swoje codzienne życie. Czasami tylko można na jej profilu znaleźć kadry z ukochanym. Najczęściej pochodzą one z podróży. Zarówno Karolina, jak i Kamil lubią jeździć po świecie. Ostatnio odwiedzili Chorwację i Grecję. Jak wyznał ojciec Karoliny, uwielbia ona też Austrię. Młodzi nie stronią też od wycieczek po okolicach Wisły, skąd pochodzą oraz gdzie mieszkają ich rodzice. Na razie oboje studiują w Krakowie. Być może właśnie tam wykonano romantyczne zdjęcie, którym Karolina pochwaliła się na Facebooku? Trudno powiedzieć, bo nie oznaczyła miejsca. Na zdjęciu widać jednak coś o wiele ważniejszego - uczucie, które łączy ją z ukochanym. Ależ on się w nią wpatruje!

Studia Karoliny Małysz-Czyż związane są z komunikacją i mediami. Stąd jej rozważne i powściągliwe podejście do korzystania z sieci. Zresztą również zaważyła na tym historia z przeszłości. Córka naszego skoczka była przez cztery lata prześladowana przez stalkerkę.

Chętniej w sieci udziela się mąż Karoliny. Na jego koncie można znaleźć więcej zdjęć pary. Poza tym Kamil Czyż zdradził, jak nazywa swoją żonę. Większość zamieszczonych kadrów pary podpisuje "Jo i Mycha". 

 

Przypomnijmy, że Karolina Małysz i Kamil Czyż stanęli na ślubnym kobiercu na początku września 2021 roku. W sieci można znaleźć informacje, że ślub i wesele miały się odbyć już rok temu, lecz pandemia pokrzyżowała młodym plany i musieli odłożyć uroczystość na kolejnych kilka miesięcy.

Rodzice świeżo upieczonej panny młodej, czyli Izabela i Adam Małyszowie, nie ukrywają, że z zięciem mają doskonały kontakt. Ostatnio zdradzili w rozmowie z Plotkiem, co podarowali młodej parze z okazji ślubu.

Jak wam się podobają wspólne zdjęcia pary?

Więcej o:
Copyright © Agora SA