Karolina Małysz po ślubie zmieniła suknię. Na weselu zaprezentowała się w innej kreacji. Największą ozdobą były ramiączka

Córka Adam i Izy Małyszów, Karolina, wyszła za mąż. Okazuję, że panna młoda po ślubie przebrała się i na weselu zaprezentowała się w innej kreacji.

Początek września będzie szczególnym momentem w rodzinie Małyszów. Córka Adama i Izy wyszła za mąż. Jak to bywa w przypadku ślubów znanych osób, część szczegółów wychodzi dopiero po fakcie. Tak jest i tym razem. Okazuje się, że panna młoda miała jeszcze jedną suknię ślubną. 

Zobacz wideo Adam Małysz dumny z żony. Miewali kryzysy? Prawi o małżeństwie

Karolina Małysz miała jeszcze jedną suknię ślubną!

Karolina Małysz i Kamil Czyż zaręczyli się w 2019 roku. Wówczas córka Adama Małysza pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym prezentowała otrzymany od ukochanego pierścionek. Dwa lata później powiedzieli sobie "tak". Już jakiś czas temu sama Iza Małysz, przy okazji jednego z wywiadów dla Pomponika, wspominała, że młodzi pobiorą się jeszcze w tym roku, jednak nie zdradzała dokładnej daty. O tym, że Karolina i Kamil są już po ślubie, jako pierwszy poinformował "Super Express".

Na zdjęciu, które znalazło się w tabloidzie, można było zobaczyć suknię panny młodej. Karolina zdecydowała się na sukienkę na ramiączkach, ze sporym dekoltem. Kreacja miała dopasowaną górę i rozszerzany dół. Okazuje się, że to nie jedyna sukienka, w której w dniu wesela pojawiła się panna młoda. Iza Małysz po rodzinnej imprezie wrzuciła do sieci kilka ujęć z przyjęcia. Na jednym z nich Karolina pozuje w białej kreacji z gorsetową górą z grubymi, wiązanymi ramiączkami i lejącym się dołem. 

Według doniesień tabloidu, przyjęcie weselne odbyło się w domu weselnym w Szczyrku. Na wydarzeniu pojawiła m.in. Justyna Żyła spokrewniona z rodziną Małyszów. Ponoć para młoda zatańczyła do przeboju "Something Just Like This" grupy Chainsmokers i Coldplay.

Być może wkrótce poznamy jeszcze więcej szczegółów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.