Żona Adama Małysza ujawniła dane stalkerki, która dręczyła jej córkę. "Powiedziałam basta. Z premedytacją podaję, kim jest"

Córka Adama Małysza przez 4 lata była prześladowana przez stalkerkę. Zdesperowani rodzice postanowili w końcu ujawnić jej dane osobowe.

Stalkerka przez 4 lata prześladowała całą rodzinę Małyszów, a w szczególności córkę skoczka, 19-letnią Karolinę. Prześladowanie odbywało się za pośrednictwem głównie serwisów społecznościowych - stalkerka zasypywała Małyszów ogromną liczbą wiadomości, wiele z nich zawierało groźby karalne.

Izabela Małysz zdecydowała się na Facebooku opisać sytuację i jednocześnie ujawnić dane osobowe prześladowczyni.

4 lata niepotrzebnego stresu, zamieszania, nieporozumień... które stwarzała w naszej rodzinie, wśród bliższych i dalszych znajomych (zakładanie naszych fałszywych profili na portalach społecznościowych, wypisywanie jakoby "w naszym imieniu" do innych, wypisywanie do nas z fałszywych kont "znajomych", bombardowanie nas milionami wiadomości bezsensownych treści, kończących się zazwyczaj wulgaryzmami i straszeniem). 4 lata zbierania przez nas materiału dowodowego (...). Sprawa zgłoszona na policję... kolejne miesiące przesłuchań, weryfikowania podanych przez nas "na tacy" dowodów, w końcu rozprawa... i...? I NIC! Sąd zasądził, jak cytuję: "środek wychowawczy w postaci upomnienia" - czytamy tam.

Imię i nazwisko znajduje się na końcu wpisu, który już zniknął z profilu Izabeli Małysz. Skoro jednak wpis został przez nią usunięty, zdecydowaliśmy się zasłonić dane osobowe stalkerki.

Wpis na profilu Izabeli MałyszWpis na profilu Izabeli Małysz Screen z Facebook.com/Izabela Małysz

  Ujawnianie danych osobowych to ostatnio coraz częściej stosowana przez znane osoby metoda walki z hejterami. Z dobrym skutkiem stosował tę metodę Filip Chajzer. Potem robił to także Kuba Wojewódzki oraz Karolina Korwin Piotrowska. Teraz zdecydowała się na ten krok Izabela Małysz.

JZ

Więcej o:
Komentarze (85)
Żona Adama Małysza ujawniła dane stalkerki, która dręczyła jej córkę. "Powiedziałam basta. Z premedytacją podaję, kim jest"
Zaloguj się
 • Gość: .

  Oceniono 247 razy 239

  CZUBKI POWINNY BYC LECZONE W PSYCHIATRYKU A NIE JAKIES DELIKATNE UPOMNIENIA SAD WYMYSLA.

 • Gość: iks

  Oceniono 154 razy 154

  Znam ten ból.W moim przypadku policja poradziała mi nie wchodzić do internetu i nie czytać.Jakby tym sposobem wpisy miały znikać :) Dopóki policja nie potraktuje takich spraw poważnie dopóty idioci bedą na tym korzystać.

 • Gość: ada666

  Oceniono 151 razy 143

  Dobrze postąpili, bo widać, że policja bagatelizuje takie tematy. Szkoda tylko, że teraz pewnie przez jakiś czas będzie dręczone normalnie funkcjonujące małżeństwo.

 • humidorek

  Oceniono 64 razy 60

  Niestety, niekompetencja sądów jest porażająca. W niektórych sprawach zapadaja wyroki niewspółmiernie łagodne do krzywd wyrządzonych ofiarom, w innych sprawach niewspółmiernie surowe. Co raz cześciej mam wrażenie, że w polscy sedziowie są oderwani od życia, nie ma w nich ani uczciwości, ani sprawiedliwości.

 • Gość: andi

  Oceniono 55 razy 47

  Nie od dziś wiadomo,że fora i portale społecznościowe to wylęgarnia wszelkiej maści zakompleksionych czubków...jednak piękne jest życie bez fejsbuka

 • apoloniusz211

  Oceniono 43 razy 39

  no jest taka klukowska w warszawie i ma nawet kilka profili i w sumie jak na nia patrze to myślę, że jak Pan bóg rozdawał urodę to pomyliła kolejkę z nietoprzami. Córka kleszcze i nornicy

 • Gość: mk

  Oceniono 33 razy 31

  przysłała mi kiedyś zaproszenie na FB i się zdziwiłam bo nigdy na oczy panny nie widziałam. Teraz skumałam. Bo jestem z Wisły.Szukała pewno dostępu jakiegoś. Nie przyjęłam zaproszenia i olałam jak zawsze jak nie znam. Okazuje się że niby wspólni znajomi nie mają pojęcia kto to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX