Marcin Kwaśny ożenił się po raz drugi. Pokazał świeżo upieczoną żonę i zdjęcia z uroczystości. Aktor postawił na oryginalny garnitur

Marcin Kwaśny za pośrednictwem Instagrama podzielił się radosną nowiną. Akor po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu. Pochwalił się fotkami z uroczystości.

Marcin Kwaśny wystąpił w takich produkcjach jak: "Klan", "7 uczuć" czy "Korona królów". Aktor w przeszłości związany był z Dianą Kołakowską, jednak relacja nie przetrwała próby czasu. Para oficjalnie rozwiodła się w 2020 roku, po 12 latach spędzonych razem. Na Instagramie Marcin poinformował, że wziął drugi ślub. Opublikował zdjęcia z żoną, a fani zwrócili uwagę na jego elegancką stylizację. 

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Marcin Kwaśny wziął drugi ślub. Pokazał zdjęcia z żoną 

Marcin Kwaśny zmienił status związku. Aktor na Instagramie wyjawił, że ostatniego dnia sierpnia stanął na ślubnym kobiercu. Kwaśny nie afiszuje się życiem prywatnym. Z poprzednią żoną rzadko bywał na ściankach. Po rozwodzie znalazł jednak szczęście w miłości. Na opublikowanych zdjęciach pokazał pannę młodą. Jego serce skradła tajemnicza Klaudia. Niewiele wiadomo na temat kobiety, czy tego, jak się poznali. 

Aktor w tak ważnym dniu postawił na garnitur w pistacjowym odcieniu. Dobrał do niego białą koszulę i pastelową kamizelkę. Jego żona wystąpiła w białej sukni z gorsetową górą. Uśmiechy nie schodziły z twarzy nowożeńców. Kwaśny nie ukrywał, że dzień ślubu był jedną z najpiękniejszych chwil w jego życiu. 

31 sierpnia 2021 roku był jednym z najpiękniejszych dni w moim życiu - napisał aktor.
 

W komentarzach nie zabrakło gratulacji i życzeń pomyślności na nowej drodze życia. Internauci zasypali komplementami również świeżo upieczoną żonę aktora i nie szczędzili w jej stronę miłych słów. 

Piękna Para.
Bądźcie szczęśliwi.
Ale piękna żona - czytamy.

My również przyłączamy się do życzeń. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.