Henryk Majdan jeździł mercedesem wśród wózków, ale to cena modelu wybranego przez Warnke zaskakuje. Tak wożą się dzieci gwiazd

Wózek to bardzo ważna część dziecięcej wyprawki. Niestety, nie jest to jej najtańszy element. Czy jednak gwiazdy polskiego show-biznesu nie przesadzają? Niektóre modele kosztują krocie.

Maluchy spędzają w wózkach całkiem dużo czasu, dlatego bardzo ważne jest, aby "dziecięca karoca" była odpowiednio wyprofilowana i wygodna. Wiadomo też, że jakość kosztuje. Jednak jest pewna granica między dobrym wyborem a przesadą. Gwiazdy polskiego show-biznesu stawiają jednak nie tylko na ważne parametry, lecz także na... prestiż marki. A za to płaci się już naprawdę spore pieniądze.

Zobacz wideo Jak Olga Kalicka odnajduje się w macierzyństwie? Wyśle syna do dwujęzycznego przedszkola

Polskie gwiazdy przy zakupie dziecięcych wózków stawiają na drogie modele

Małgorzata Rozenek-Majdan

Najmłodsza pociecha Małgorzaty Rozenek-Majdan ubiegły sezon jesienny przejeździła w prawdziwym wózkowym mercedesie. Szaro-biały pojazd, którym podróżował Henryk to projekt popularnej marki - znanej zarówno z jakości, jak i wysokich cen. Model wybrany przez Majdanów kosztował około 15 tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek-Majdan z Henrykiem na spacerzeMałgorzata Rozenek-Majdan z Henrykiem na spacerze Małgorzata Rozenek-Majdan - Instagram

Maja Hyży

W lipcu 2020 roku Maja powitała na świecie córkę Antosię. Kwiatowy wózek dla dziewczynki wzbudził zachwyt internautów. Nic dziwnego, bo jest naprawdę uroczy i oryginalny! Dodatkowo pojazd wcale nie jest aż tak drogi. Kosztuje jedyne 2500 złotych.

Wózek córki Mai HyżyWózek córki Mai Hyży Maja Hyży - Instagram

Natalia Siwiec

Po bardziej dostępnym modelu wracamy na sam szczyt cenowy, aby zerknąć na wózek, który Natalia Siwiec wybrała kilka lat temu dla swojej córeczki. Mia bowiem jeździła tym samym modelem, co... Henryk Majdan! Czyżby Małgorzata konsultowała się z Natalią, czy wózek dobrze się sprawdził?

Natalia Siwiec pokazała wózek córkiNatalia Siwiec pokazała wózek córki Natalia Siwiec - Instagram

Katarzyna Warnke

Na koniec, zaskakująca niespodzianka dla przyszłych mam, które zwróciły niegdyś uwagę na model, który zakupiła Katarzyna Warnke. Aktorka wybrała bowiem wózek na... każdą kieszeń. Minimalistyczny pojazd w odcieniach szarości kosztuje w granicach 900 złotych. W porównaniu do wcześniejszych modeli cena jest naprawdę wyjątkowo niska!

Katarzyna Warnke pokazała wózek zakupiony dla córkiKatarzyna Warnke pokazała wózek zakupiony dla córki Katarzyna Warnke - Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.