Serce Piotra Mroza należy do Agnieszki Wasilewskiej. Kim jest jego ukochana? Brała udział w konkursach piękności

Piotr Mróz jest uczestnikiem nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Wybranką jego serca jest Agnieszka Wasilewska - modelka, która w 2014 roku zdobyła tytuł I Wicemiss Polski.

Pod koniec sierpnia na ekrany telewizorów powrócił uwielbiany przez widzów "Taniec z Gwiazdami". Jednym z uczestników programu - nazwany również "czarnym koniem" edycji - jest Piotr Mróz. Serialowy Kuba z "Gliniarzy" na parkiecie czuje totalny luz i w rytm porusza biodrami, jakby znał się na tym zawodowo. Od paru lat Mróz prywatnie związany jest z Agnieszką Wasilewską. Para bardzo chętnie dokumentuje swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kim jest wybranka serca uczestnika "Tańca z Gwiazdami"?

Zobacz wideo Pierwsze małżeństwa gwiazd. Z kim byli związani ulubieńcy widzów?

Kim jest Agnieszka Wasilewska?

Agnieszka Wasilewska pochodzi z Torunia, ma 29 lat i zawodowo zajmuje się modelingiem. Jej przygoda z z tą branżą zaczęła się w 2006 roku, kiedy wygrała konkurs Elite Model Look. Jak wspominała w jednym z wywiadów, udział w konkursie był zupełnym przypadkiem:

O samym konkursie poinformowała mnie sąsiadka. Po konsultacjach z mamę stwierdziłam, że spróbuję. Może nie zabrzmi to zbyt realistycznie, ale nigdy jako dziecko nie marzyłam o byciu modelką. Stało się to przez przypadek, ale dzięki temu przypadkowi odkryłam swoją pasję.
 

Gwiazda w 2014 roku zdobyła tytuł I Wicemiss Polski, co pozwoliło jej powalczyć o tytuł Miss Globe w Toronto. We wrześniu 2016 roku obroniła pracę magisterską na kierunku kosmetologia, medycyna estetyczna. Pasją modelki jest sport.

Moim hobby jest głównie sport: fitness, siłownia, jazda na rolkach, bieganie, taniec, jazda konna, snowboarding, sporty ekstremalne. Moim celem w życiu jest spróbowanie każdego możliwego sportu oraz rozrywki z nim związane - mówiła w jednym z wywiadów.
 

Kibicujecie jej partnerowi w "Tańcu z Gwiazdami"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.