Beata K. została zatrzymana przez policję. Prowadziła samochód pod wpływem alkoholu [PLOTEK EXCLUSIVE]

1 września znana gwiazda estrady została zatrzymana przez policję. Według naszych informacji chodzi o Beatę K. Jak się dowiedzieliśmy od rzecznika policji na Mokotowie, gwiazda prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.

Około godziny 20, w środę, patrol policji zatrzymał samochód, który prowadziła 61-letnia kobieta. Według ustaleń naszego informatora, chodzi o Beatę K. Grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności.

Zobacz wideo Beata Kozidrak o plotkach na swój temat: To bzdura!

61-letnia gwiazda zatrzymana przez patrol na Mokotowie!

W środę późnym wieczorem samochód Beaty K. został zatrzymany przez policyjny patrol. Według ustaleń naszego informatora, gwiazda polskiej sceny muzycznej była pod wpływem alkoholu.

Została zatrzymana przez patrol na Mokotowie, ponieważ ktoś doniósł funkcjonariuszom, że prowadzi pod wpływem - twierdzi nasz informator.

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym policji na Mokotowie. Dowiedzieliśmy się, że 1 września ok. godziny 20, została zatrzymana 61-letnia kobieta. Jej sposób jazdy miał świadczyć o tym, że jest w stanie wskazującym.

Policjanci zatrzymali 61-letnią kobietę kierującą samochodem marki BMW. Miała dwa promile w wydychanym powietrzu. Zatrzymano jej prawo jazdy - powiedział nam podkom. Robert Koniuszy.

2 września odbędzie się jej przesłuchanie. Beacie K. grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Próbowaliśmy się skontaktować z menadżerem zespołu, Andrzejem Pietrasem, jednak nie udało nam się do niego dodzwonić. Wysłaliśmy także wiadomości do osób związanych zawodowo z B., ale na razie czekamy na komentarze.

Beata K.to nie pierwsza gwiazda, która została zatrzymana przez policję i była w stanie nietrzeźwym. Kilka lat temu doszło do tragedii z udziałem Dariusza K., który śmiertelnie potrącił 62-letnią kobietę. Okazało się, że był pod wpływem narkotyków. Na kilka lat trafił do więzienia, z którego wyszedł w zeszłym roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.