Partnerka Cristiano Ronaldo już tak nie wygląda. Georgina Rodriguez postawiła na ostre cięcie. Odważnie

Georgina Rodriguez dotarła na 78. Festiwal Filmowy w Wenecji. Zachwyciła fotoreporterów nie tylko niezwykle eleganckim zestawem, ale i nową fryzurą, która podkreśliła jej rysy twarzy.

Georgina Rodriguez pojawiła się na 78. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, który jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych ceremonii wręczania nagród na świecie. 27-latka - podczas uroczystej ceremonii otwarcia wydarzenia - zaskoczyła zgromadzonych nową fryzurą i niezwykle eleganckim, czarnym zestawem.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez ma nową fryzurę

Rodriguez postawiła na czarny top przypominający gorset oraz dopasowane spodnie z rozszerzanymi nogawkami. Na ramiona zarzuciła nonszalancko marynarkę z przypięta do niej broszką. Całość dopełniła srebrnymi szpilkami, diamentowym naszyjnikiem oraz dużymi kolczykami. Choć stylizacja niewątpliwie robiła ogromne wrażenie, to nie sposób oderwać oczu od nowej fryzury partnerki Ronaldo. Rodriguez zdecydowała się na tzw. long boba, który idealnie podkreślił jej urodę.

 

78. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji

78. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji potrwa od 1 do 11 września 2021 roku. Zostaną zaprezentowana najbardziej wyczekiwane premiery roku, które powalczą o nagrodę w Konkursie Głównym. Nie zabraknie m.in. filmu o księżej Dianie "Spencer", długo wyczekiwanej "Diuny", nowego filmu Pedro Almodovara "Madres paralelas" czy premiery "To była ręka Boga" autorstwa Paolo Sorrentino. Wśród prestiżowego grona 21 filmów nie zabraknie także polskiej produkcji, w postaci "Żeby nie było śladów" Jana P. Matuszyńskiego, jednego z najlepszych polskich reżyserów młodego pokolenia.

 

Jak oceniacie stylizację i nową fryzurę Georginy Rodriguez?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.