Żona ministra w "Top Model". "Wszystko na jedną kartę". Polityk PiS-u nic nie wiedział. Wysłał SMS-a

Marianna Schreiber, żona Łukasza Schreibera, ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego bierze udział w show TVN-u. Chce zostać modelką.

Marianna Schreiber wzbudziła niemałą sensację, przychodząc na casting do popularnego show stacji TVN - "Top Model". Jak się okazuje, żona ministra wysłała zgłoszenie bez wiedzy męża. Co na to polityk?

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa

Mariusz CzajkaMariusz Czajka ma problemy ze zdrowiem przez długi. To już 700 tysięcy

Marianna Schreiber żona Łukasza Schreibera w "Top Model" TVN-u

Marianna Schreiber była zestresowana w czasie castingu do programu. Przed jury z Joanną Krupą na czele uczestniczka przyznała, że jej zgłoszenie do programu jest sprzeczne ze spojrzeniem małżonka na obraz rodziny. Takie wyznanie zaintrygowało prowadzących.

Kim jest twój mąż? Czym się zajmuje, że to przeczy jego spojrzeniu na rodzinę czy na to, że jesteś w naszym programie? - zapytał Dawid Woliński.
Jest politykiem - odpowiedziała Marianna.
Ten minister? - dopytał zaskoczony juror.

Uczestniczka potwierdziła, wprawiając jury w konsternację.

 

Marianna Schreiber, która marzy o karierze modelki, wyznała, że mąż nic nie wiedział o jej udziale w show stacji TVN-u. Jednak ona zdecydowała, że zgłosi się do "Top Model" i postawiła na swoim. Niedawno zamieściła w mediach społecznościowych wpis, który teraz staje się jasny:

Już niedługo zobaczycie, co to naprawdę znaczy postawić wszystko na jedną kartę i przestać przejmować się wszystkim i wszystkimi, którzy próbują żyć za ciebie!

Zapytany przez redakcję Onetu o udział żony w show minister odpowiedział, przysyłając jedynie sms o treści: "Miłego dnia życzę".

Należy tu powiedzieć, że Łukasz Schreiber zajmuje wysokie stanowisko w rządzie Mateusza Morawieckiego. Jest przewodniczącym Komitetu Stałego Rady Ministrów oraz ministrem-członkiem Rady Ministrów. Oznacza to, że inicjuje prace RM i odpowiada za ustawy rządu. Ponadto uważany jest za jednego z najbliższych współpracowników premiera Morawieckiego.

Joanna Jabłczyńska, Marta WierzbickaJesienna Jabłczyńska pod studiem "DDTVN". Wpadła też Wierzbicka w pięknych, trawiastych butach

O Mariannie Schreiber było już kiedyś głośno. W 2018 r. opublikowanym na Twitterze zdjęcie dziewczyny w autobusie, która na kolanach trzymała tęczową torebkę. Żona ministra skomentowała fotografię: "won z mojego miasta". Wtedy Łukasz Schreiber przeprosił za wpis małżonki. 

Jak potoczą się losy Marianny Schreiber w show "Top Model"? Przekonamy się już 1 września o 21:30 na antenie telewizji TVN.

Więcej o: