Wersow pojawi się w "Top Model". Będzie modelką i spełni swoje marzenia z dzieciństwa? Wiemy, co będzie robić w show TVN

Lada dzień rusza kolejna edycja "Top Model", a TVN pokazuje zwiastun dziesiątej edycji. W jednym z odcinków pojawi się największa influencerka w Polsce i członkini popularnej Ekipy Friza, czyli Weronika Sowa. Jakie zadanie czeka Wersow w programie?

Wrzesień każdego roku kojarzy się między innymi z nowymi odsłonami ulubionych programów telewizyjnych. W tym roku w jesiennej ramówce zobaczymy nową edycję "Top Model". TVN postanowił pochwalić się zwiastunem jubileuszowego sezonu. Będzie wiele ciekawych wyzwań, muzyka na żywo i największa polska influencerka, czyli Weronika Sowa.

Zobacz wideo Karolina Pisarek poróżniła się z Joanną Krupą. Spotykały się w "Top Model". "Byłam zaskoczona"

Olga KaczyńskaRomantyczna podróż poślubna Olgi Kaczyńskiej. Pozuje w ujęciach męża

Wersow wystąpi  w "Top Model". Jaką rolę będzie pełnić?

W "Top Model" była już Roksana Węgiel, która uczyła przyszłych modeli pozowania i zachowania się na scenie. Program odwiedziła też influencerka - Ola Nowak, która pokazała, jak nagrywać tiktoki. W zwiastunie najnowszej edycji "Top Model" widzimy, że w programie pojawi się członkini Ekipy Friza, czyli Wersow

Youtuberka i influencerka wcieli się w rolę fotografa. Będzie robić grupowe zdjęcia uczestnikom i posłuży im niejedną radą. Już od jakiegoś czasu w sieci krążyły zdjęcia zza kulis, a fani zastanawiali się, jakie zadanie zostanie powierzone członkini Ekipy. Weronika Sowa do wszystkiego stara się być jak najlepiej przygotowana. Myślicie, że pobrała szybką lekcję fotografii od Nowciaxa?

Wersow i logo przedszkola Niebieska SowaPrzedszkole idzie w ślady Wersow? Najpierw kradzież, a potem tuszowanie dowodów

Kiedy rusza kolejny sezon "Top Model"?

Od premiery dziesiątej edycji "Top Model" dzieli nas już zaledwie kilka dni. Już 1 września na TVN poznamy nowych uczestników. Ze zwiastuna możemy się domyślić, że Złoty Bilet najprawdopodobniej znowu powędruje do kobiety. Modeli czeka wiele interesujących zadań. Zobaczymy, jak sobie poradzą na wrotkach, a podczas jego z pokazów, na żywo zaśpiewa Smolasty. 

To jest właśnie ten program. O emocjach, o ludziach, o uczestnikach - powiedział Dawid Woliński o dziesiątej edycji "Top Model".

W nowej odsłonie "Top Model" uczestnicy po raz kolejny będą musieli zmierzyć się ze swoimi lękami. Nie obędzie się bez obrzydliwych robaków i przygód z końmi. Prowadzący donoszą, że jubileuszowa edycja będzie najlepszą do tej pory. Czekacie na powrót tego telewizyjnego show?

Więcej o: