Mariusz Czajka ma problemy ze zdrowiem przez długi. Wszystko przez kredyt we frankach. Suma? Zawrotna

Mariusz Czajka od kilku miesięcy mówi o braku środków do życia. Jego dług rośnie, ale jest nadzieja, że wkrótce odbije się od finansowego dna.

Mariusz Czajka od jakiegoś czasu opowiada o sytuacji, w której znalazł się przez pandemię. Na początku roku poprosił fanów o wpłacanie pieniędzy na jego konto, jednak to nie rozwiązało sprawy. Teraz jest jeszcze gorzej, ale jest szansa na poprawę.

Zobacz wideo Ekipa bawiła się na urodzinach Wersow za konsolą

Mariusz Czajka wygłosił wzruszającą przemowę na pogrzebie mamyMariusz Czajka na pogrzebie matki wygłosił wzruszającą mowę: Nie poddałem się dzięki dobrym ludziom

Mariusz Czajka ma 700 tysięcy długu

Na początku tego roku media obiegła informacja o śmierci matki Mariusza Czajki. Przez pandemię koronawirusa stracił wszystkie źródła dochodu. Nie miał nawet pieniędzy, aby godnie pożegnać rodzicielkę, więc zorganizował zbiórkę pieniędzy, dzięki której udało mu się zebrać aż 50 tysięcy złotych. Ostatnio informowaliśmy zresztą, że sytuacja finansowa Czajki uległa poprawie - dostał nowe propozycje zawodowe, spłacił też długi, przez które "miał nóż na gardle". Okazuje się, że to jednak nie koniec problemów aktora.

Zobacz też: Mariusz Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Opowiedział, na co dokładnie je przeznaczy

Na łamach "Rewii" przyznał, że utrzymująca się słaba sytuacja finansowa przyczyniła się do pogorszenia jego stanu zdrowia. Wszystko zaczęło się od zaciągnięcia kredytu we frankach. Skutki wzięcia pożyczki w tej walucie dla wielu osób skończyło się fatalnie, w tym także dla Czajki. 

Uważam, że moje kłopoty ze zdrowiem mają związek z problemami finansowymi. Pożyczyłem 400 tysięcy, przez dziewięć lat płaciłem raty i nagle okazało się, że jestem bankowi winien 700 tysięcy - powiedział Czajka.

Mariusz CzajkaJest w dramatycznej sytuacji. "Wszyscy zostaliśmy bez pieniędzy". Ostro podsumował środowisko artystyczne

Na szczęście jest szansa na to, że wkrótce stan konta artysty choć trochę się polepszy. Otrzymał on bowiem rolę w nowym serialu TVP. Chodzi o "Remizę", w którym wcieli się w strażaka. 

Więcej o: