Gwiazda disco polo miała wypadek. Agnieszka Drewnicka prosi fanów o modlitwę

Zespół disco polo Exaited musiał odwołać trasę koncertową. Jego wokalistka uległa poważnemu wypadkowi.

Agnieszka Drewnicka, liderka i wokalistka popularnej grupy śpiewającej muzykę disco polo, spadła ze schodów. Wypadek pokrzyżował plany grupy.

Zobacz wideo Julia Żugaj o swoich grzeszkach: Lubię disco polo

Wersow i logo przedszkola Niebieska SowaPrzedszkole idzie w ślady Wersow? Najpierw kradzież, a potem tuszowanie dowodów

Agnieszka Drewnicka miała poważny wypadek

Jeszcze nie tak dawno Agnieszka Drewnicka cieszyła się z zaplanowanej trasy koncertowej. Nie mogła się doczekać spotkań z publicznością na żywo. Kilka występów doszło do skutku, ale pozostałe zespół musi odwołać. A wszystko przez wypadek, do którego doszło w domu. Wokalistka spadła ze schodów.

Na początku Agnieszka Drewnicka była pewna, że upadek nie jest poważny, a ból szybko ustąpi. Jednak po dokładnym badaniu okazało się, że wokalistka ma złamanie wyrostków poprzecznych trzonów przykręgosłupowych, co uniemożliwia wokalistce swobodne poruszanie się.

Liderka zespół Exaited miała dla fanów smutną wiadomość. W mediach społecznościowych zamieściła post ze zdjęciem z łóżka i poinformowała, że najbliższe koncerty się nie odbędą.

Kieruję tę wiadomość do moich fanów, którzy czekali na mnie wczoraj w Ośnie Lubuskim i dziś w Sokołowie Podlaskim. Chciałabym bardzo przeprosić za to, że nie mogłam przyjechać do was i nie zagrałam tych dwóch koncertów - napisała wokalistka.

W dalszej części swojego wpisu prosiła o modlitwę za szybki powrót do zdrowia

Bardzo mocno wierzę, że z pomocą waszych westchnień do Nieba wrócę do sprawności w zawrotnym tempie, bo przy moim dynamicznym stylu życia leżenie w łóżku jest potężnym wyzwaniem - pisze Agnieszka Drewnicka.

Ania Wendzikowska w total jeans lookAnia Wendzikowska w najgorętszym trendzie tego sezonu. "Piękna stylówka!" Fani są oczarowani

Wielbiciele piosenek zespołu byli zawiedzeni, że nie usłyszą na żywo hitów w wykonaniu Agnieszki - "Nie unikaj", "Dziś ci to powiem" czy "Myślę o tobie". W komentarzach życzyli wokalistce dużo zdrowia.

Więcej o: