Miranda Kerr o Katy Perry: Kocham ją bardziej niż Orlando Blooma. Przyznała, że wspólnie jeżdżą na wakacje

Miranda Kerr w przeszłości była związana z Orlando Bloomem. Ich relacja nie przetrwała próby czasu, ale w dalszym ciągu mają świetny kontakt. Supermodelka zaprzyjaźniła się z Katy Perry, która jest narzeczoną jej byłego męża.

Miranda Kerr i Orlando Bloom przez trzy lata byli jednym z najgorętszych małżeństw w Hollywood. Doczekali się syna - Flynna, który ma dziś dziesięć lat. Ich małżeństwo zakończyło się rozwodem i teraz każde z nich jest w nowym związku. Supermodelka wyszła za mąż za twórcę Snapchata, Evana Spiegela, i ma z nim dwóch synów. Orlando Bloom zaręczył się z Katy Perry, z którą doczekał się córki Daisy. Wspólnie tworzą przykład idealnej, patchworkowej rodziny.

Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

Miranda Kerr wyznała, że kocha Katy Perry - bardziej niż byłego męża 

Miranda Kerr i Katy Perry są w świetnych relacjach. Niedawno wspólnie wystąpiły na Instagramie modelki, gdzie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Teraz była żona Orlando Blooma wystąpiła w podcaście "Moments with Candace Parker", gdzie opowiedziała o przyjaźni z wokalistką. Okazuje się, że wspólnie spędzają nie tylko wakacje, ale umawiają się również na treningi jogi. 

Wyjeżdżamy razem na wakacje. Wspólnie świętujemy wszystkie ważne chwile - zaczęła opowiadać Miranda.
 

Z rozbawieniem przyznała, że kocha Katy Perry nawet bardziej, niż byłego męża. Nie jest tajemnicą, że artystka ma również bliski kontakt z synem Kerr i Blooma. Fotoreporterzy wielokrotnie przyłapali ją, gdy spędzała czas z Flynnem. 

Kocham ją. To znaczy, może bezpieczniej mówiąc, kocham ją bardziej niż tatę Flynna - dodała modelka.

Gdy Katy Perry i Orlando Bloom w sierpniu zeszłego roku powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko, Miranda Kerr nie ukrywała radości. Podejrzewaliście, że Mirandę i Katy łączy tak bliska zażyłość? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.