Channing Tatum i Zoe Kravitz na wspólnej przejażdżce rowerowej w Nowym Jorku. Są parą? Plotki o romansie aktorów odżyły

Plotki o romansie Channinga Tatuma i Zoe Kravitz rozgorzały na nowo po opublikowaniu przez zagraniczne portale najnowszych zdjęć pary. Aktorzy wybrali się na wycieczkę rowerową po Nowym Jorku i wyglądali na szczęśliwych.

Spekulacje na temat romansu Channinga Tatuma i Zoe Kravitz pojawiły się już w grudniu zeszłego roku. Najnowsze zdjęcia wykonane przez amerykańskich fotoreporterów, na pewno nie przyczynią się do wyciszenia tych plotek

Zobacz wideo "Ameryka: film", czyli alternatywna historia Ameryki w animacji dla dorosłych. W roli głównej Channing Tatum

Channing Tatum i Zoe Kravitz przyłapani na randce w Nowym Jorku?

Aktorzy zostali przyłapani w centrum miasta. Channing prowadził czarny rower, na bagażniku jechała natomiast Zoe. Córka Lenny'ego Kravitza była ubrana ze stylową nonszalancją. Artystka do szerokich jeansów oraz czarnego topu dobrała oryginalne buty oraz dużą, zieloną torbę. Chaning wybrał za to luźny t-shirt oraz szerokie spodnie.

Zoe i Channing prawdopodobnie poznali się na planie thrillera "Pussy Island", w którym ona debiutuje jako reżyserka, a on gra główną rolę. W czerwcu Tatum podzielił się informacją, że za sprawą Kravitz przestał nosić... Crocsy.

Kiedy ktoś może po prostu wyjść i powiedzieć mi, że nie powinienem nosić Crocsów i jest tak nieugięty w tej kwestii, że całkowicie mnie przekona, to nigdy już nie założę Crocsów - powiedział Tatum w tym czasie.
Po prostu starałam się być dobrą przyjaciółką, Chan - odparła Zoe.

Co więcej, podczas jednego z wywiadów Kravitz przyznała, że rola, którą napisała na potrzeby swojego nowego filmu została stworzona specjalnie z myślą o Tatumie.

Chan był moim pierwszym wyborem, tym, o którym myślałam, kiedy pisałam tę postać - powiedział Kravitz.

Dodała również, że widziała występ Channinga Tatuma w filmie "Magic Mike" i uznała, że "jest prawdziwym feministą". Z kolei aktor przyznał, że był zszokowany, gdy Kravitz zadzwoniła z ofertą roli. W jego opinii nigdy nie oferuje mu się ról, które wymagają dużego wyzwania i wejścia w "niebezpieczny obszar polityki płci". 

Zoe i Channing niedawno zakończyli swoje związki

Zoe Kravitz w styczniu 2021 r. złożyła pozew o rozwód ze swoim mężem, Karlem Glusmanem. Również Channing jest singlem - aktor w 2019 rozwiódł się z Jenną Dewan. W ostatnim czasie związany był z Jessie J, lecz ta w październiku ubiegłego roku przyznała, że nie spotyka się już z aktorem i izolację spędza w samotności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.