Historia Channinga Tatuma i Jenny Dewan. Razem w życiu i w pracy. Ich miłość zaczęła się na planie "Step Up". Potem już nie było tak kolorowo

Channing Tatum i Jenna Dewan byli jedną z ulubionych par Hollywood. Para aktorów poznała się na planie filmowym i szybko się w sobie zakochała. Niestety ich miłosna sielanka skończyła się po kilku latach. Burzliwy rozwód, walka o opiekę nad dzieckiem, a w tle problemy alkoholowe. Nie było kolorowo.
Channing Tatum i Jenna Dewan Channing Tatum i Jenna Dewan screen youtube.com@ Jisu Yoon

Miłość z planu filmowego

Channing Tatum i Jenna Dewan poznali się na planie filmu "Step Up" w 2006 roku. Pomiędzy granymi przez nich bohaterami narodziło się uczucie i jak to zwykle bywa, miłość z planu przeniosła się również do prawdziwego życia. Aktorzy nie widzieli świata poza sobą. 

Channing Tatum i Jenna Dewan
screen youtube.com@ Jisu Yoon

Channing Tatum i Jenna Dewan Channing Tatum i Jenna Dewan EAST NEWS

Zaręczyny

Dwa lata po premierze filmu "Step Up", w 2008 roku Channing Tatum i Jenna Dewan zaręczyli się, co tylko zwiększyło zainteresowanie mediów ich życiem osobistym. 

Channing Tatum i Jenna Dewan Channing Tatum i Jenna Dewan flickr@allison la dolce vita

Bajeczny ślub

Channing Tatum i Jenna Dewan pobrali się 11 lipca 2009 roku Kościele Estates Vineyards w Malibu w stanie Kalifornia. Wesele może nie było huczne, ale bawiła się tam cała plejada gwiazd, a także oczywiście najbliżsi pary aktorów. 

Channing Tatum Channing Tatum EAST NEWS

Dziecko

31 maja 2013 roku w Londynie przyszła na świat ich córka Everly. Wydawałoby się, że dziecko tylko wzmocni ich związek, jednak rzeczywistość okazała się zgoła inna. 

Channing Tatum, Everly, Jenna Dewan-Tatum
Screen Instagram

Channing Tatum i Jenna Dewan Channing Tatum i Jenna Dewan AP

Niespodziewany rozwód

Channing Tatum i Jenna Dewan byli uważani za jedną z bardziej zgranych par w Hollywood, toteż wielkim zaskoczeniem okazała się wieść o ich rozwodzie, który ogłoszono 9 lat po ślubie, czyli w 2018 roku.

Channing Tatum i Jenna Dewan
REUTERS/DANNY MOLOSHOK

Aktorka w swojej książce "Gracefully You: How to Live Your Best Life Every Day" opowiedziała o przyczynach rozstania. 

Uświadomiłam sobie, że dynamika naszego związku nie przynosi korzyści ani mnie, ani naszej córce. Najpierw musiałam to sobie uświadomić, a potem pogodzić się z bólem. (...) Publiczność widziała mnie i Channinga w wyidealizowanym, romantycznym świetle. Utrudniało mi to wszystko, ponieważ lubię być tak szczera i prawdziwa, jak to tylko możliwe- przyznała aktorka.
Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum Reuters

Walka o dziecko

Mimo że sami zainteresowani zapewniali, że ich związek rozpadł się w przyjaznych okolicznościach, to rzeczywistość okazała się nieco inna. Oczywiście problemy zaczęły się przy okazji ustalenia praw do opieki nad córką. Ponoć Jenna była zdenerwowana, że były mąż bez wcześniejszej konsultacji złożył wniosek o zmianę planu spotkań z ich córką. W tej kwestii nie mogli dogadać się osobiście.

Channing Tatum Channing Tatum Instagram/ @channingtatum

Problemy z alkoholem

Channing Tatum jeszcze w małżeństwie borykał się z chorobą alkoholową, co z pewnością wpłynęło na rozpad związku. O swoich nadmiernych skłonnościach do kieliszka opowiedział jeszcze cztery lata przed rozwodem w rozmowie z magazynem "GQ". 

Prawdopodobnie za dużo piję. Sądzę, że jestem świetnie funkcjonującym alkoholikiem, tak mi się wydaje. Mam tendencję do uciekania. Alkohol wiążę z kreatywnością, a także, bez wątpienia, z dobrze spędzonym czasem- mówił wówczas aktor. 
reporter9_baza reporter9_baza Mayer/face to face / &Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Nowe związki

Channing Tatum związał się później z piosenkarką Jessie J, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się w kwietniu 2020 roku.

Jenna Dewan i Steve Kazee
Instagram/jennadewan

Jenna Dewan również weszła w nowy związek. Jej wybrankiem okazał się aktor Steve Kazee. Para jest już po zaręczynach, a niedawno na świat przyszło ich wspólne dziecko. 

Jenna Dewan
screen Instagram/jennadewan