Miranda Kerr

Miranda Kerr

Miranda Kerr to australijska modelka. Należy do grona modelek nazywanych "aniołkami" marki Victoria's Secret. Jest pierwszym aniołkiem z Australii. Karierę rozpoczynała z światowej stolicy mody - w Paryżu.Miranda Kerr data urodzenia: 20 kwietnia 1983 r.
Miranda Kerr miejsce urodzenia: Sydney (Australia)
Miranda Kerr pełne imię i nazwisko: Miranda May Kerr
Miranda Kerr wzrost: 175 cm
Miranda Kerr kolor oczu: niebieski
Miranda Kerr na Instagramie: @mirandakerr
Miranda Kerr: syn Flynn Christopher Blanchard Copeland Bloom

Miranda Kerr - dzieciństwo i początki kariery

Miranda Kerr przyszła na świat 20 kwietnia 1983 roku w Sydney jako dziecko Therese i Johna Kerrów. Dorastała z rodzicami i bratem. Już jako trzynastolatka wzięła udział w castingu na modelkę organizowanym przez australijski magazyn młodzieżowy. Casting ten wygrała, dzięki czemu podpisała swój pierwszy kontrakt z agencją Melbourne Chadwick. Stała się bohaterką skandalu, gdy magazyn opublikował jej zdjęcia w bikini. Uważano wówczas, że dzieci nie powinny pozować w takich strojach i pozach.

Miranda Kerr - kariera

Kariera Mirandy Kerr rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy wyjechała do Francji i podpisała kontrakt z agencją Madison Paris. Stała się twarzą marki modowej Portmans, Rok później Kerr postanowiła wyprowadzić się do Nowego Jorku, podpisując kontrakt z jedną z największych agencji na świecie Next. Pojawiła się na okładkach wielu prestiżowych magazynów (Elle, Vogue, Harper's Bazaar). Wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla takich marek, jak m.in.: Levi's, Jets, Madison, Robert Cavalli, Nicola Finetti, Anna Molinari, Lisa Ho, Voodoo, Victoria's Secret, L.A.M.B.. Wystąpiła również w teledysku Kanye'ego Westa i Pharella Williamsa.
W 2006 roku Miranda Kerr podpisała kontrakt z firmą kosmetyczną Maybelline, stając się twarzą marki. W tym samym roku jako pierwsza australijska modelka wzięła udział w pokazie mody Victoria's Secret, co było dla niej ogromnym wyróżnieniem, bowiem modelki tej marki ekskluzywnej bielizny szybko zyskują sławę w świecie mody. Stała się ulubienicą Amerykanów.

Miranda Kerr - życie prywatne

Miranda Kerr jest praktykującą buddystką. Kerr spotykała się z modelem Brentem Tuhtanem, lecz jej kolejny związek rozgrzał media i stal się obiektem ich zainteresowań przez cały czas jego trwania. Jej wybrankiem został aktor Orlando Bloom, z którym była od 2007 roku. Para wzięła ślub w 2010 roku, a w kolejnym urodził się ich syn Flynn Christopher Blanchard Copeland Bloom. Kerr i Bloom rozstali się w 2013 roku.

Zobacz także:

Orlando Bloom - Candice Swanepoel - Adriana Lima

miranda kerr

Więcej o:

miranda kerr

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.