Katy Perry utrzymuje dobre relacje z byłą Orlando Blooma. Spotkały się na nagraniu online. Wiadomo, o czym rozmawiały

Katy Perry i Miranda Kerr nagrały wspólną rozmowę na Instagramie. Okazuje się, że panie mają między sobą ciepłe relacje.

Miranda Kerr to była żona Orlando Blooma, z którą aktor ma dziesięcioletniego syna. Obecnie związana z aktorem Katy Perry jest z nim zaręczona. Para w ubiegłym roku przywitała na świecie wspólną córkę. Piosenkarka i była modelka są ze sobą w świetnych relacjach. Ostatnio spotkały się na nagraniu na żywo na Instagramie.

Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

Katy Perry rozmawiała z byłą Orlando Blooma

Katy Perry i Miranda Kerr spotkały się, aby promować markę kosmetyczną należącą do Mirandy.

Jedną z największych zalet bycia blisko Mirandy jest to, że mogę wypróbować wszystkich jej produktów zwłaszcza, gdy jej syn przynosi je do domu w swoim plecaku. Zawsze patrzę, co tam ma dla mnie nowego – powiedziała Katy Perry o byłej swojego narzeczonego.

Chwaliła nie tylko jej produkty. Panie rozmawiały też o macierzyństwie.

Dzieci są moją miłością numer jeden. Bycie mamą to po prostu najlepsza rzecz na świecie – powiedziała Miranda Kerr.

Piosenkarka również podzieliła się tym, co czuje jako mama.

To najlepsza praca. Najbardziej satysfakcjonująca. Nigdy nie czułam się tak, jak wtedy, gdy pojawiła się moja córka. To była taka miłość, jakiej zawsze szukałam. Cieszę się, że podjęłam tę decyzję – opisała swoje macierzyństwo Katy Perry.

Dodała także, że dzięki Mirandzie, która jest weganką, cała rodzina zmienia nawyki żywieniowe na zdrowsze.

W naszej nowoczesnej rodzinie jest prawdopodobnie najbardziej dbającą o zdrowie osobą – powiedziała Katy o Mirandzie.

Pochwaliła także jej syna Flyna, którego ojcem jest Orlando Bloom. Jej zdaniem ma wpojone dobre nawyki.

Nawet ostatnio przestaliśmy jeść jajka – dodała Perry. - Flyn powiedział, że nie jecie w domu jajek. Powiedziałam więc, że nie musimy ich jeść.

Obie panie podczas ponad półgodzinnej rozmowy wymieniły się doświadczeniami. Miranda Kerr była żoną Orlando Blooma od 2010 do 2013 roku. Później również stworzyła udany związek. Ze swoim obecnym mężem ma jeszcze dwóch synów. Już dawniej Miranda wypowiadała się bardzo pozytywnie o nowej partnerce jej byłego męża.

Uwielbiam Katy i po prostu cieszę się, że Orlando znalazł kogoś, kto tak go uszczęśliwia, ponieważ pod koniec dnia dla Flynna najważniejsze jest, aby mieć szczęśliwego ojca i szczęśliwą matkę - powiedziała w listopadzie Kerr o Katy Perry w jednym z talk-show.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.