Katy Perry urodziła! Radosną nowiną podzielił się Orlando Bloom. Zdradził płeć i imię dziecka

Wokalistka i aktor w środę powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Świeżo upieczona mama czuje się dobrze.

Katy Perry i Orlando Bloom są jedną z najbardziej rozchwytywanych par show-biznesu. Już osobno byli łakomym kąskiem dla mediów, a kiedy w 2016 roku poinformowali, że są razem - ich akcje w branży podwoiły się. Choć związek tych dwojga na początku był dosyć burzliwy - wszystko unormowało się w ubiegłym roku, kiedy wokalistka przyjęła oświadczyny aktora. Od tamtej pory para wiedzie spokojne i udane życie.

Zobacz wideo Na ostatnim USG córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

Katy Perry urodziła! Wokalistka i aktor zostali rodzicami

Niedługo po zaręczynach Katy Perry opublikowała w sieci teledysk. W swoim wówczas najnowszym wideo pozowała w białej, satynowej sukni i trzymała się za brzuszek. Już po samej zapowiedzi fani zaczęli jej gratulować stanu błogosławionego. Choć po trailerze niektórzy mieli jeszcze wątpliwości, pełna wersja klipu je rozwiała. Katy założyła na siebie kwiecistą stylizację, ewidentnie inspirowaną strojem Beyonce, w którym diwa ogłosiła, że spodziewa się bliźniaków.

W środę 26 sierpnia Katy Perry urodziła córkę, której nadała aż dwa imiona: Daisy Dove Bloom.

Unosimy się nad ziemią z miłością i zachwytem po bezpiecznych i zdrowych narodzinach naszej córki - powiedzieli w rozmowie z UNICEF.

Para z okazji narodzin córki utworzyła zbiórkę na rzecz UNICEF, którego są ambasadorami:

Wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu jak nasz. Społeczności na całym świecie wciąż doświadczają niedoboru pracowników służby zdrowia i co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec. Od czasu COVID-19 znacznie więcej noworodków jest zagrożonych z powodu zwiększonego braku dostępu do wody, mydła, szczepionek i leków zapobiegających chorobom - czytamy.

Wpis zakończyli pięknymi słowami:

Jako Ambasadorzy Dobrej Woli UNICEF wiemy, że UNICEF jest na miejscu i robi wszystko, aby każda przyszła mama miała dostęp do wyszkolonego pracownika służby zdrowia i dostępu do opieki zdrowotnej wysokiej jakości. Wspierając ich, wspierasz bezpieczny start w życie i wyobrażasz sobie na nowo zdrowszy świat dla każdego dziecka - napisali.

Plotek gratuluje świeżo upieczonym rodzicom i życzy dużo zdrowia!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.