Klaudia Halejcio pochwaliła się gigantycznym ogrodem. Ma nawet mały staw. Definicja luksusu?

Klaudia Halejcio opublikowała nagranie z ogrodu. Okazuje się, że ten jest ogromny. Tylko spójrzcie.

Klaudia Halejcio niedługo po porodzie, razem z córką Nel i partnerem Oskarem, przeprowadziła się do nowego domu. Celebrytka właśnie pokazała ogród, który otacza willę. Posiadłość jest ogromna. 

Klaudia Halejcio chwali się ogrodem. Jest nawet sadzawka

Klaudia Halejcio chętnie pokazuje wnętrza swojego nowego domu. Willa robi wrażenie - jest naprawdę ogromna. Nie brak tam marmurowych, drewnianych i szklanych wykończeń. Mówiąc wprost - całość ocieka luksusem. Podobno dom liczy sobie 500 metrów kwadratowych powierzchni. Inwestycja miała kosztować dziewięć milionów złotych. Halejcio w rezydencji ma basen, saunę, cztery sypialnie, w tym jedną z łazienką i garderobą, a nawet salę kinową. Nie zabrakło również domowej siłowni. 

Równie imponujących rozmiarów jest ogród celebrytki, otaczający posiadłość. Halejcio pokazała go na jednym z nagrań na InstaStories. Instagramerka zdradziła przy okazji, że jej ukochany sam kosi trawnik, obsługując traktorek ogrodowy. 

Jak przywołać tego seksownego ogrodnika? - zastanawiała się.

Następnie pokazała kadr, na którym jej partner kosił trawę w dalszej części ogrodu. 

Wystarczy po prostu wystawić jedzenie na stół. (...) Zobaczycie, trzy minuty i przyjedzie - śmiała się, a później zrobiła zbliżenie na naleśniki z owocami, które podała na tarasie.

Przy okazji Halejcio pochwaliła się fanom kolejnymi zakątkami ogrodu. W oczy rzucają się idealnie przystrzyżony trawnik, piękne stare drzewa i całkiem spory staw (zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu). Celebrytka już wcześniej przyznała, że chętnie spaceruje po ogrodzie, by wrócić do formy sprzed ciąży.

ZOBACZ TEŻ: Klaudia Halejcio odebrała telefon od telemarketerki. "Dziękuję, nie mam czasu"? Nie tym razem. Zakpiła z kobiety i wszystko nagrała

POLECAMY: Klaudia Halejcio owinięta po czubek głowy w folię spożywczą chce wrócić do formy po ciąży. Nie róbcie tego w domu

Więcej o: