Jacek Kramek nie żyje. Siostra trenera gwiazd ujawniła przyczynę śmierci. Podała też, kiedy odbędzie się pogrzeb

Informacja o śmierci Jacka Kramka pojawiła się w mediach 20 lipca. Trener personalny zmarł w wieku 32 lat. Współpracował m.in. z Anną Lewandowską i wieloma innymi gwiazdami z show-biznesu. Jego siostra poinformowała, jaka była przyczyna śmierci.

Nagła śmierć Jacka Kramka wstrząsnęła podopiecznymi trenera personalnego. Gwiazdy w poruszających wpisach pożegnały sportowca. Jacek jakiś czas temu dołączył do Healthy Teamu Anny Lewandowskiej i prowadził treningi Mai Bohosiewicz, czy Katarzyny Cichopek. Siostra sportowca opublikowała na Facebooku poruszający wpis, w którym pożegnała ukochanego brata. Wyjawiła, jaka była przyczyna śmierci i kiedy odbędzie się pogrzeb. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska trenuje boks. Zaraziła tym Klarę?

Znana jest przyczyna śmierci Jacka Kramka 

Siostra Jacka Kramka opublikowała na Facebooku czarno-białe zdjęcie ze sportowcem i w łamiącym serce wpisie przyznała, że trener personalny zmarł 19.07 z powodu udaru. Pozostawił po sobie poczucie ogromnej straty. 

Okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem. Bardzo cię kocham braciszku, całym sercem - napisała Marianna Kramek.

Jacek Kramek nie żyje. Kiedy pogrzeb?

W dalszej części wpisu Marianna Kramek udzieliła informacji na temat pogrzebu. Wiadomo, że ostatnie pożegnanie sportowca odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 26 lipca. Jacek był doskonale znany w środowisku trenerów personalnych, a jego siostra zaprosiła wszystkie osoby, które chciałby go pożegnać. 

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 26.07.2021 o godz. 11:30 w sali B w Domu Przedpogrzebowym w Warszawie ul.Wóycickiego (Cmentarz Północny - brama główna przy dzwonnicy). Następnie odprowadzenie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie (Łomianki) przy ul. Cienistej 20. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pożegnać Jacka razem z nami - czytamy.

Wyrazy współczucia dla rodziny Jacka Kramka i jego bliskich.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.