Jacek Kramek nie żyje. Trener gwiazd miał 32 lata. Współpracował z Anną Lewandowską i Kasią Cichopek

Jacek Kramek nie żyje. Miał 32 lata. Był sportowcem, trenerem personalnym gwiazd, a także współpracownikiem Anny Lewandowskiej. Należał do jej Healthy Teamu.

Jacek Kramek, sportowiec, który miał zaledwie 32 lata, nie żyje. Współpracował z wieloma gwiazdami, które teraz żegnają go w poruszających wpisach na Instagramie.

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Anna Lewandowska, Katarzyna Cichopek i Maja Bohosiewicz żegnają Jacka Kramka

Jacek Kramek od lat współpracował z gwiazdami. Z jego pomocą i wsparciem trenowały Maja Bohosiewicz i Katarzyna Cichopek. Anna Lewandowska współpracowała z nim w swoim Healthy Teamie. Trenerka opublikowała zdjęcie z Jackiem i napisała krótko:

Jacku, będziemy tęsknić.

Dłuższy post pojawił się na instagramowym profilu Healthy Center By Ann.

W dniu wczorajszym odszedł od nas nasz kolega, trener, cudowny i kochany człowiek. Jacuś na zawsze zostaniesz w naszych sercach. Dziękujemy ci za twój uśmiech, energię i radość, którą każdego dnia przynosiłeś ze sobą do klubu. Dziękujemy ci za nieustanną motywację do działania. Dziękujemy, że z takim ogromnym zaangażowaniem wszedłeś do naszego Teamu i byłeś jego ważną częścią. Będzie nam ciebie niewyobrażalnie bardzo brakowało. Rodzinie i bliskim Jacka składamy wyrazy najgłębszego współczucia i słowa otuchy. Odpoczywaj w spokoju Jacuś - czytamy.
 

Maja Bohosiewicz również pożegnała trenera na Instagramie.

Jacuś, Jacenty, super człowieku z którym na 60 minut treningu przypadało 20 minut rozmów. Byłeś dla mnie zawsze bardzo serdecznym, zmotywowanymi gościem. Zawsze witałeś mnie z szerokim uśmiechem i robiliśmy sobie żarty. Miliony twoich powiedzonek, bzdury które bawiły mnie do łez i poranne okrzyki: gdzie jest koń, który mnie trenuje? Potrafiłeś zjednać sobie ludzi i z trenera stawałeś się terapeutą. Z samego środka siebie opowiedziałeś mi historie z dzieciństwa, urywki życia, które mówiły o tym, jak wrażliwym i dobrym facetem byłeś. Leżę w łóżku i myślę o tobie, że znowu dałeś mi lekcję, że trzeba być tu i teraz, i cieszyć się wszystkim tym, co się ma. Wiem, że wielu ludzi będzie cierpieć, bo sprawiłeś, że przy tobie było dobrze i kolorowo. Odpoczywaj.
 

Katarzyna Cichopek także opublikowała wzruszający post po śmierci trenera.

Jacuś, mistrzu, dziękujemy za każdy wspólny trening, rozmowy, śmiech, wsparcie, motywację. Odpoczywaj teraz. Ogromne wyrazy współczucia dla twojej rodziny.
 

Nie podano przyczyny śmierci trenera. Redakcja Plotka składa kondolencje bliskim Jacka Kramka.

Więcej o:
Copyright © Agora SA