Doda ucina spekulacje na temat... liczby palców u stóp. Jeden z fanów przyznał, że zauważył ich tylko cztery

Doda po rozstaniu z mężem jest szczęśliwa i korzysta z uroków bycia singielką. Artystka zaprzeczyła, że związała się z Maxem Hodgesem, z którym wypoczywała na mazurach. Chętnie relacjonowała urlop na Instagramie. Jedno ze zdjęć przykuło uwagę fanów, którzy zaczęli zastanawiać się, ile palców u stóp ma ich idolka.

Doda ucięła spekulacje, według których chwilę po rozwodzie związała się z przystojnym Amerykaninem, Maxem Hodgesem. Okazało się, że ich znajomość trwa od lat, a piosenkarka przyznała, że jest szczęśliwą singielką. Na długo nie zaznała spokoju, bo kolejny raz musiała dementować plotki. Tym razem dotyczyły one tego, że ma tylko cztery palce u stopy. 

Zobacz wideo Doda została zapytana o to, czy jest w związku

Loni WillisonLoni Willison dalej żyje w nędzy. Śpi na ulicy. Do sieci trafiły przykre zdjęcia

Doda dementuje plotki, że ma cztery palce u stopy 

Doda na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na tle jeziora. Artystka ma wyciągniętą jedną nogę, jednak internauci zwrócili uwagę na coś innego. Rozpoczęła się debata na temat jej stóp. W komentarzach pojawiły się pytania, czy piosenkarka ma tylko cztery palce u stopy. Przypatrując się zdjęciu, widać, jakby rzeczywiście brakowało jednego z nich.

Dorota, nie mogę się doliczyć piątego palca u stopy. Przepraszam, ale naprawdę zwróciłem na to uwagę. Nie jestem jakimś fetyszystą.
Też nie widzę tego palca.
Faktycznie, cztery są - czytamy.
 

Doda nie trzymała fanów długo w niepewności i odpowiedziała na liczne pytania. Potwierdziła, że ma pięć palców, jednak nie wyjaśniła, dlaczego na zdjęciu widać tylko cztery. Część z internautów posądziła ją o zbyt mocne przerabianie zdjęć. 

Możesz odetchnąć z ulgą, jest pięć - napisała Rabczewska.

książę William, księżna Kate, Meghan MarkleKsiężna Kate i książę William nie pojawią się na chrzcinach Lilibet?

Podobna sytuacja w przeszłości przytrafiła się Kim Kardashian, która słynie z mocnego ingerowania w zdjęcia. Fani wypatrzyli podczas jednej z sesji, że celebrytka ma sześć palców u stopy. Kim na InstaStories pokazała nogę i udokumentowała, że ma dokładnie pięć palców. Wy również widzicie na zdjęciu Dody cztery palce? 

Więcej o: