Doda jest w związku z tajemniczym Amerykaninem? W końcu zabrała głos! "Za mną trudne chwile, ale uśmiech zawitał"

Od jesieni ubiegłego roku nie cichną plotki na temat romansu Dody z amerykańskim muzykiem, niejakim Maksem Hodgesem. Informacja o rozwodzie piosenkarki podsyciła domysły śledzących jej życie uczuciowe fanów. Rabczewska po raz pierwszy komentuje relację z długowłosym blondynem.

Doda do tej pory nie odnosiła się do rewelacji na temat rzekomego romansu z tajemniczym mężczyzną, u którego boku kilka miesięcy temu spędzała zagraniczny urlop. Wspólne fotografie polskiej piosenkarki i Amerykanina już wtedy wzbudzały sporą sensację. Teraz gdy Rabczewska zdążyła ogłosić rozwód z Emilem Stępniem i ugościć wspomnianego Maksa Hodgesa, który od kilku dni jest w Polsce, internauci na nowo plotkują o jej nowym związku. 

Dorota nie zamierza dłużej milczeć. W instagramowym wpisie zaprzecza doniesieniom o bliskiej relacji z przystojnym blondynem. 

Zobacz wideo Doda ogłosiła rozwód z Emilem Stępniem. Jest już w nowym związku? Odpowiada fanom!

Doda ma nowego chłopaka? Stanowczo zaprzecza

Rabczewska jest świadoma tego, że romans z Hodgesem, w którego towarzystwie bawi się właśnie na Mazurach, byłby dla jej fanów prawdziwą gratką. Gwiazda nie zamierza jednak tak szybko lokować uczuć w kolejnym partnerze. Przekonuje, że mimo bolesnych okoliczności rozstania z mężem jest szczęśliwa i korzysta z uroków bycia singielką.

Ufamy pozorom i własnym domysłom, wierząc w plotki i często raniąc. Wiem i rozumiem, że niektórzy za wszelką cenę chcieliby, bym była od razu w związku, ale tak to nie działa. Jestem teraz szczęśliwa, ciesząc się życiem - po prostu. I jeszcze minie wiele czasu, zanim zechce je z kimś dzielić - zapewnia w oficjalnym oświadczeniu w social mediach. 
 

Według Dody to nie jest jeszcze czas na to, by publicznie opowiedzieć o kulisach małżeństwa z Emilem. 

Życzcie mi spokoju, równowagi i cieszcie się z mojego uśmiechu, który w końcu zawitał na mojej twarzy. Za mną naprawdę trudne chwile. I pamiętajcie, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Upłynie wiele czasu, zanim podzielę się z wami moją historią. O ile w ogóle to zrobię - zapowiada. 

Fakt, że plotki o romansie Dody z Maksem Hodgesem mijają się z prawdą, potwierdził sam zainteresowany. Kilka chwil po opublikowaniu postu przez Rabczewską dodał na swoim profilu zestawienie dwóch zdjęć z popularną przyjaciółką. Dzięki kolażowi wiemy, że Amerykanin znał się z polską piosenkarką już w 2016 roku.

Doda i Max HodgesDoda i Max Hodges Instagram/ @creuelhandmax

Czas leci - podpisał wymownie fotografie. 

Myślicie, że zapewnienia Dody i potwierdzenie jej słów przez Maksa zamkną usta wszystkim tym, którzy podejrzewali wokalistkę o romans?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.