Córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman pochwaliła się selfie. To rzadkość, bo 28-letnia Bella niechętnie publikuje zdjęcia

Jak wygląda 28-letnia córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman? 28-letnia Bella pierwszy raz od bardzo dawna opublikowała swoje zdjęcie.

Tom Cruise i Nicole Kidman pobrali się w grudniu 1990 roku. Ich małżeństwo trwało dziesięć lat. Małżonkowie w tym czasie adoptowali dwoje dzieci -  w 1993 roku Isabellę "Bellę" Jane, a dwa lata później syna Connora. O ile syn pary nie unika rozgłosu i ma na swoim koncie kilka ról (zagrał m.in. w takich produkcjach, jak "Siedem dusz" czy "Czerwony świt"), o tyle Bella stroni od fleszy fotoreporterów. W mediach rzadko pojawiają się jej zdjęcia. Teraz jednak zrobiła wyjątek i sama pochwaliła się kadrem, na którym dokładnie widać, jak wygląda. 

Tom CruiseTom Cruise stanie przed polskim sądem? Wraca sprawa mostu w Pilchowicach

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman pochwaliła się selfie

Córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman aktualnie mieszka w Londynie. 28-latka oglądała mecz Euro 2020 Anglia - Dania i kibicowała Anglikom (ostatecznie wygrali 2:1). Nie kryła przy tym emocji. Te udzieliły jej się tak bardzo, że postanowiła podzielić się nimi na Instagramie. Na InstaStories opublikowała więc selfie z wymownym podpisem. 

Moja twarz podczas dogrywki. Trzymam kciuki - czytamy. 

Bella Kidman CruiseBella Kidman Cruise Fot. bellakidmancruise/Instagram

Bella już dawno nie publikowała swoich zdjęć, dlatego też kadr szybko zwrócił uwagę zagranicznych mediów (w naszej galerii znajdziecie kilka starszych zdjęć Belli). 

Keith Urban, Nicole KidmanZłote Globy 2021. Nicole Kidman i Keith Urban pokazali córeczki

Kim jest Bella Kidman Cruise?

28-latka jest artystką. Swoje prace chętnie publikuje na Instagramie.

 

Po rozwodzie rodziców, podobnie jak jej brat, zamieszkała z ojcem. Tom Cruise zadbał o to, by dzieci nie miały kontaktu z Nicole Kidman. Relacje dzieci z aktorką były tak złe, że Bella nie zaprosiła matki na swój ślub (wyszła za Maxa Parkera w 2015 roku). 

Bella Kidman Cruise, podobnie jak Tom Cruise, należy do kościoła scjentologicznego. Z ruchem związana jest od dziecka. 

Był dokładnie tym, czego potrzebowałam, czego szukałam. Brakujący element. Nagle wszystko zaczęło mieć sens. W końcu zaczęłam moją przygodę z audytem i całe moje życie odmieniło się - mówił o kościele scjentologów. 

Aktualnie Bella chce wprowadzać do kościoła nowych wyznawców. 

Więcej o: