Natalia Szroeder na zdjęciu z dzieciństwa w objęciach mamy. "Wiadomo po kim ta uroda"

Natalia Szroeder pokazała na Instagramie swoje zdjęcia z dzieciństwa. Fani zwrócili uwagę na fotografię, na której widać mamę piosenkarki. Zgodnie stwierdzają, że jest bardzo do niej podobna.

Natalia Szroeder chętnie dzieli się z fanami archiwalnymi zdjęciami ze swojego dzieciństwa. Nie stroni również od pokazywania fotografii swojej mamy. Widać, że panie łączy silna więź.

Zobacz wideo Natalia Szroeder miała wypadek na planie

Natalia Szroeder podobna do mamy: Jak dwie krople wody!

Z okazji Dnia Dziecka Natalia Szroeder postanowiła podzielić się z fanami swoimi pierwszymi wspomnieniami z dzieciństwa. Wrzuciła też zdjęcia. Na jednym z nich widać uśmiechniętą kilkulatkę, która śmiało spogląda w obiektyw aparatu. Druga fotografia przedstawia zaledwie kilkumiesięczną Natalię w objęciach mamy. Możemy dostrzec, że zarówno mama, jak i dziecko są szczęśliwe.Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół. Stwierdzili, że mama wygląda dokładnie jak Natalia!

To już dokładanie wiadomo po kim ta uroda
Ale podobna jesteś do mamy
Jak dwie krople wody!

Piosenkarka chętnie pokazuje zdjęcia z mamą. Jakiś czas temu Szroeder pochwaliła się jej zdjęciem przy okazji jej urodzin. Internauci już wówczas nie mieli wątpliwości i przyznali, że matka i córka wyglądają niczym siostry. Wokalistka często też dzieli się z fanami swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Mogliśmy już oglądać jej archiwalne zdjęcia z wakacji nad morzem.

Natalia Szroeder podbiła polski show-biznes, kiedy w 2016 roku wydała swój debiutancki album "Nadinterpretacje". Utwory z tego albumu "Lustra" czy "Domek z kart" zdominowały stacje radiowe. W 2017 roku wzięła udział i zwyciężyła w programie "Taniec z gwiazdami". Mogliśmy ją też oglądać w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Ponadto prowadziła muzyczne talent show "The Four Bitwa o sławę". Nazwisko Szroeder pojawia się w mediach także w kontekście jej relacji z Quebonafide.

Widzieliście zdjęcia Natalii i jej mamy? Są podobne?

Więcej o:
Copyright © Agora SA