Natalia Szroeder jest gotowa na Boże Narodzenie. Wokalistka razem z ukochanym Quebo ubrała choinkę i ozdobiła całe mieszkanie. Efekt dekorowania domu pokazała na InstaStories. Fani gwiazdy mogą mieć jednak lekki dysonans poznawczy, ponieważ w tym samym czasie Natalia udostępniła na swoim profilu fotografię z wakacji, która klimatem nijak pasuje do wcześniejszych świątecznych relacji. Piosenkarka pozuje na rajskiej plaży w czerwonym bikini.
"Z morskiej piany zrodzona" - tak swoją najnowszą fotografię w mediach społecznościowych opisała Natalia Szroeder. Ujęcie z podobnej sesji opublikowała już pod koniec listopada, jednak wtedy nie pokazała się w całej krasie. Kilka dni później zapozowała na tle panoramy miasta z "najwyższego budynku świata", co mogłoby oznaczać, że wypoczywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Tak prezentuje się widok z najwyższego budynku świata, nie ma żartów - czytamy w jej poście.
Tym razem Natalia pokazała nieco więcej. Zaprezentowała się przed fanami w czerwonym stroju kąpielowym, klęcząc na piasku tuż przy brzegu morza. Internauci docenili dziewczęcy wizerunek Szroeder.
W sensie, że Afrodyta?
Wakacyjnie, dziewczęco, pięknie - pisali w komentarzach.
O graficzną opinię pokusiła się nawet Anna Lewandowska, która pod fotografią wokalistki pozostawiła emotikonę w kształcie ognia. Niektórzy internauci porównali Natalię do syrenki i z ciekawością pytali, gdzie jest jej książę. Jedni zachwycali się urodą Szroeder, drudzy zwrócili uwagę, że na jej profilu coraz częściej pojawiają się posty, które nie są związane z pracą i twórczością muzyczną.
Cóż, my również czekamy na artystyczne projekty piosenkarki.
Viki Gabor spędziła święta z ukochanym. Trojanek pochwalił się rodzinnymi kadrami
Tragiczny wypadek córki znanego miliardera. 19-latka zginęła podczas wakacji
Dowbor często lata do Hiszpanii. Zdradziła, ile wydaje na bilety
"Sanatorium miłości". Kontrowersji wokół Barbary ciąg dalszy. Henryk ją zablokował
Mocne wyznanie Opozdy. "Cztery lata temu mówili mi, że bez ojca..."
Zaskakujące zachowanie Trumpa wobec żony. Ekspertka mówi wprost o strategii
Ojcem Aleksandry Grabowskiej jest znany aktor. I nie chodzi tu o Andrzeja
Nie udało się pogodzić małżeństwa z karierą. Czerkawski po latach wyjawił, jakie ma relacje ze Scorupco
Chciał być hokeistą. Został symbolem męskości lat 80. Wystarczyła jedna rola w serialu