Quebonafide w świątecznym nastroju chwali się choinką. Szroeder pokazała fanom, jak ozdobili dom

Natalia Szroeder i Quebonafide gotowi na święta! On pokazał choinkę, ona wrzuciła nagrania udekorowanego mieszkania.

Wraz z początkiem grudnia polskie gwiazdy rozpoczęły przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W wielu domach pojawiło się już zielone iglaste drzewko - pierwsza była chyba Anna Lewandowska, która choinkę ubrała z Klarą już 23 listopada. Z kolei w Mikołajki swoimi tegorocznymi ozdobami pochwalili się Natalia Szroeder i Quebonafide. Na nagraniu poniżej zobaczycie, jak schody udekorowała wokalistka.

Zobacz wideo

Quebonafide chwali się choinką, a Natalia Szroeder dekoracjami całego mieszkania

Natalia Szroeder i Kuba Grabowski nie lubią publicznie opowiadać o życiu prywatnym. Na szczęście zdecydowali się pokazać, jak przystroili mieszkanko na święta. Postawili na mnóstwo światełek i dwukolorowy zestaw bombek: złotych i różowych. Widać, że zwracają uwagę na detale.

Quebonafide pochwalił się choinkąQuebonafide pochwalił się choinką screen IG @mlody_grabus

Na nagraniach Natalii widać, że ozdobione zostały także poręcze schodów, z których zbiegał mały pupil gwiazdy. W tle z kolei można było dostrzec kuchnię z kolorowymi szafkami i duży stół.

Myślicie, że uzdolniona muzycznie para pochwali się jeszcze nagraniami z domowego zacisza? Oby, fani czekają na to z niecierpliwością!

Natalia Szoreder i Quebo - związek

Popowa wokalistka i raper będę niedługo świętować trzecią rocznicę związku. Natalia i Kuba zaczęli spotykać się na początku 2018 roku, a pierwsze plotki na temat ich bliskiej relacji pojawiły się w mediach dopiero pod koniec marca. Oboje pilnie strzegą prywatności, nie udzielają się medialnie, a na pytania dziennikarzy o związek nie odpowiadają. Jakiś czas temu nasz reporter spytał artystkę, co sądzi o zmianie scenicznej partnera na potrzeby promocji nowej płyty. Nawet w tym temacie nie była zbyt wylewna. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.