Natalia Szroeder pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z dzieciństwa. Miała bardzo długie warkoczyki, które sięgały jej do pasa

Natalia Szroeder spędziła święta wielkanocne w razem z bliskimi. Wokalistka zajrzała do rodzinnego albumu i jednym ze zdjęć pochwaliła się na Instagramie.

Natalia Szroeder coraz częściej zdradza fanom smaczki ze swojego prywatnego życia. Kiedy kilka tygodni temu świętowała premierę nowego utworu, opowiedziała, że od zawsze cierpiała na jedną przypadłość, która okazała się dla niej utrapieniem. Na święta wielkanocne wokalistka postanowiła wrócić na Kaszuby, aby spędzić czas ze swoją rodziną. Odkopała stary album, a jedną fotografią podzieliła się z obserwatorami.

Zobacz wideo Szroeder miała wypadek na planie

Natalia Szroeder pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z dzieciństwa. Miała bardzo długie warkoczyki

Partnerka Quebo urodziła się w Bytomiu i to właśnie tam spędziła ostatnie wolne dni. W tym czasie nie wrzucała zbyt wielu zdjęć czy relacji do mediów społecznościowych. Natalia jednak postanowiła nieco zaskoczyć swoich fanów i udostępniła fotkę, która została wykonana wiele lat temu. Widzimy na niej kilkuletnią dziewczynkę, która bawi się w morzu. Radośnie spogląda w kierunku obiektywu i prezentuje szeroki uśmiech. Natalia miała wtedy bardzo długie włosy, a zaplecione warkoczyki sięgały jej niemal do pasa. Uroczy widok!

Stanisław z 'Rolnik szuka żony'Widzowie "Rolnika..." chcą zeswatać dwójkę uczestników. "Byliby idealną parą"

Natalia SzroederNatalia Szroeder instagram/natalia_szroeder

Jakiś czas temu Szroeder pochwaliła się zdjęciem swojej ukochanej mamy. Internauci nie mieli wątpliwości i przyznali, że matka i córka wyglądają niczym siostry. Wokalistka ma do siebie ogromny dystans, co udowodniła chociażby kolejną fotografią. Zdradziła, której stylizacji najbardziej żałuje. Wcale jej się nie dziwimy, bo ta sukienka spłatała jej niezłego figla.

Na tym zdjęciu Zofia Zborowska była już w ciąży, ale nikt się jeszcze nie domyślał. Prawie. Zdradził ją biustNa sesji nikt nie wiedział, że Zborowska jest w ciąży. Prawie. Zdradził ją biust

Co sądzicie o zdjęciu kilkuletniej Szroeder? Mielibyście problem, aby rozpoznać ją na dawnej fotografii?