Dom rodziców księżnej Kate przypomina królewską rezydencję. Mamy zdjęcia! Spójrzcie na przestrzenną kuchnię

Rodzice księżnej Kate mogą pochwalić się pięknym domem. W sieci pojawiły się zdjęcia posiadłości, która cały czas ma ważne znaczenie w rodzinnym życiu.

Kiedy tylko księżna Kate i książę William prowadzą jakąś rozmowę online ze swojego domu, wiele osób jest zainteresowanych tym, jak wygląda miejsce, w którym mieszka para. Już kilka razy można było to podejrzeć. Teraz możemy się przekonać, jak urządzili się sami rodzice księżnej. Ich dom wygląda jak królewska rezydencja! 

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate opowiedziała o pierwszym spotkaniu z księciem Williamem. Jej reakcja była urocza

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Dom rodziców księżnej Kate - jak wygląda?

Rodzice Kate mieszkają w Bucklebury Manor, posiadłości w Berkshire. Carole i Michael Middleton kupili dom w 2012 roku za 4,7 miliona funtów po tym, jak uznali, że ich posiadłość, Oak Acre, o wartości 1,5 miliona funtów, również w Berkshire, jest mniej bezpieczna.

W ogromnym budynku jest salon, siedem sypialni i biblioteka. Teren otaczający dom zajmuje imponującą powierzchnię 18 akrów, na której znajduje się m.in. kort tenisowy oraz odkryty basen. Na instagramowym profilu prowadzonym przez fanów księżnej Kate można zobaczyć dwa salony, kuchnię z jadalnią, ogród, a także zdjęcia budynku z zewnątrz i fotki z lotu ptaka.

 

Co ciekawe, posiadłość Carole i Michaela była ważnym miejscem dla ich dzieci. W 2013 roku księżna Kate wraz z księciem Williamem, tuż po narodzinach ich pierwszego dziecka, księcia George'a, zatrzymali się tam na kilka miesięcy. Para nawet zrobiła tam pierwszy oficjalny portret rodzinny. Kate i William pozowali wówczas na tle drzew w ogrodzie.

Kilka lat później, bo w 2017 roku, w Bucklebury Manor odbyło się przyjęcie weselne siostry Kate, Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa.

Podoba wam się dom rodziców księżnej Cambridge?

Księżna Kate. 26 maja 2021Księżna Kate w czwartej ciąży? Najnowsze zdjęcia podsycają spekulacje

Więcej o: