Jan Englert przeżył chwile grozy. Syn aktora wylądował w szpitalu: Choroba miała u niego poważny przebieg

Jan Englert przeżył rodzinny dramat. Syn aktora w ciężkim stanie trafił do szpitala. Tomasz zaraził się koronawirusem.

Jan Englert jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Od przeszło 18 lat jest również dyrektorem artystycznym Teatru Narodowego w Warszawie. Niestety jego rodzinie obecna sytuacja również dała się we znaki. Koronawirus nie oszczędza nikogo. Niedawno podstępną chorobą zakaził się syn Englerta. Stan Tomasza wymagał hospitalizacji.

Zobacz wideo Sylwia Lipka opowiada, jak się czuła, gdy chorowała na koronawirusa [PLOTKERSI EXTRA]

Dramat Jana Englerta. Syn aktora w ciężkim stanie trafił do szpitala

Aktor ma czwórkę dzieci; bliźniaczki, Katarzynę i Małgorzatę, córkę Helenę oraz syna Tomasza. Jak Englert sam przyznał, jego relacje z Tomaszem nie zawsze układały się po myśli. Z pewnością wpłynął na to czas, że szybki rozwój kariery aktorskiej Jana przypadł właśnie na dzieciństwo syna. Z czasem jednak ich stosunki uległy poprawie. Niestety, jak donosi magazyn "Na Żywo", w rodzinie Englertów wystąpiła poważna sytuacja. Tomasz miał bowiem trafić do szpitala z poważnymi objawami koronawirusa.

Choroba miała u niego tak poważny przebieg, że niezbędna okazała się kilkudniowa hospitalizacja. Na szczęście niedawno mógł opuścić szpital. Jest osłabiony, ale powoli odzyskuje siły - czytamy we wspomnianym magazynie.

Maja Hyży, Grzegorz HyżyMaja Hyży uderza w Grzegorza Hyżego. "Jestem nękana i prześladowana od lat"

Jak przyznał przyjaciel artysty, ten bardzo się przejął chorobą syna. Nikt nie spodziewał się, że u młodego człowieka pojawią się groźne objawy.

Jan stara się zachować pokerową twarz, nie pokazuje po sobie uczuć, ale bardzo się przejął pobytem syna w szpitalu. Tym bardziej że przez moment wyglądało to bardzo groźnie - dodaje informator "Na Żywo".

Krzysztof KrawczykKrawczyk od dawna był ciężko chory. Kosmala: Nie chciał nikogo smucić

Całe szczęście, że hospitalizacja pomogła opanować koronawirusa. Tomaszowi życzymy dużo zdrowia a całej rodzinie spokoju.