Jan Englert i Beata Ścibakówna świętują 25. rocznicę ślubu. Aktorka wrzuciła zdjęcia z ceremonii. Suknia skromna i szykowna

25 lat temu Beata Ścibakówna i Jan Englert powiedzieli sobie "tak". Aktorska para postanowiła uczcić srebrną rocznicę pożycia małżeńskiego i wrzuciła do sieci piękne zdjęcia. Fani są zachwyceni pamiątkowymi fotografiami. Jak prezentowała się w sukni ślubnej panna młoda?

Jan Englert i Beata Ścibakówna to jedno z najpopularniejszych aktorskich małżeństw w naszym kraju. Para sformalizowała swój związek 2 września 1995 roku. W minioną środę obchodzili więc srebrną rocznicę ślubu, a do sieci trafiły piękne zdjęcia z uroczystości. Beata postawiła na bardzo skromną suknię, a i tak wyglądała zjawiskowo. Prawdziwa ikona.

POLECAMYBeata Ścibakówna i Jan Englert spacerują po plaży. Ona w białym bikini, on zadziornie założył czapeczkę

Zobacz wideo Doda opowiada o pracy z Janem Englertem i Beatą Ścibakówną

Beata Ścibakówna pokazała zdjęcia ze ślubu cywilnego z Janem Englertem

Gwiazdy uwielbiają chwalić się zdjęciami z przeszłości. Często publikują ujęcia z czasów dzieciństwa lub po prostu dzielą się z internautami pięknymi przeżyciami z przeszłości. W środę zrobiła to na przykład Beata Ścibakówna, która wrzuciła do sieci pamiątkowe fotografie ze ślubnej ceremonii. Związek z Janem Englertem sformalizowała już 25 lat temu.

25 lat temu... 25 lat małżeństwa. Dzisiaj srebrne wesele, polecam - napisała krótko.
 

Zdjęcia wskazują, że był to jedynie ślub cywilny, a państwo młodzi prezentowali się świetnie. Aktor postawił tego dnia na jasnoszary garnitur, a aktorka na skromną jasną sukienkę. Kręcone włosy upięła i jak zwykle wyglądała zjawiskowo. Mimo upływu lat Beata Ścibakówna zachwyca nie tylko urodą, ale przede wszystkim sylwetką. Gwiazda jest motywacją dla wielu kobiet, a pozując w bikini na plaży czuje się bardzo pewnie. Sami zresztą spójrzcie.

ZOBACZ TEŻEnglert i Ścibakówna na planie filmu Dody. "Nie można oderwać od nich wzroku jak grają". Na wspólnym zdjęciu uwagę kradnie uśmiech Dody: Przegięłam

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.