Beata Ścibakówna i Jan Englert spacerują po plaży. Ona w białym bikini, on zadziornie założył czapeczkę

Beata Ścibakówna dość często pojawia się na plaży, co chętnie uwieczniają na zdjęciach paparazzi. Tym razem towarzyszył jej mąż, który także prezentował się znakomicie.

Beata Ścibakówna to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Urody, wdzięku, seksapilu i figury jej nie brakuje. Podobnie jest także z jej mężem Janem Englertem, który jest w świetnej formie. Aż trudno uwierzyć, że aktor jakiś czas temu skończył 77 lat. Teraz małżonkowie wybrali się na wypoczynek nad uwielbiane przez nich morze. Fotoreporterzy przyłapali zakochanych na romantycznym spacerze.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Dygant pozuje z Beatą Ścibakówną. 52-letnia aktorka pokazała umięśniony brzuch. "Boginie szaleją"

Beata Ścibakówna i Jan Englert spacerują nad brzegiem morza

Beata Ścibakówna i Jan Englert wyczekany urlop zdecydowali się spędzić nad polskim morzem. Małżonkom towarzyszył ukochany pupil. Oboje korzystali z pogody, przechadzając się po plaży i trzymając się za ręce. Jednak największą uwagę zwróciła figura aktorki. Jedno jest pewnie - nie da się przejść obojętnie obok takich kształtów. Jej figura jest wręcz perfekcyjna.

Jan Englert i Beata ŚcibakównaJan Englert i Beata Ścibakówna Plotek exclusive

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii.

Sekret figury Ściabkówny nurtuje pewnie wiele kobiet w Polsce. Jedno jest pewne - za idealną sylwetką aktorki stoi aktywność fizyczna. Beata Ścibakówna niejednokrotnie była fotografowana przez fotoreporterów podczas gry w tenisa. Jak wiadomo, ten sport wymaga pracy niemalże wszystkich partii ciała. Dodatkowo razem z mężem uwielbiają treningi w domu, czym aktorka często się chwali w mediach społecznościowych.

Jak widać, kluczem do sukcesu jest aktywność fizyczna.

Zobacz wideo Jak wakacje spędzają polskie gwiazdy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.