Piękny gest wdowy po Piotrze Machalicy. Na nagrobku aktora wyryto fragment piosenki. Kiedyś sam ją śpiewał

Wdowa po Piotrze Machalicy wystawiła mu wyjątkowy pomnik. Na nagrobku aktora wyryto fragment utworu "Obrazoburcza".

Piotr Machalica zmarł 14 grudnia 2020 roku, a o jego odejściu poinformowała wieloletnia przyjaciółkaKrystyna Janda. Kilka miesięcy po tej tragedii wdowa po aktorze, Aleksandra Machalica, zdecydowała się na wzruszający gest. Na grobie jej zmarłego męża wyryto fragment wyjątkowej piosenki.

Piękny gest wdowy po Piotrze Machalicy. Na nagrobku aktora wyryto piękne słowa

W rozmowie z "Super Expressem" osoba z otoczenia aktora wyznała, że Aleksandra Machalica często odwiedza grób męża. Zostawia nam nim czerwone róże, pali znicze i wspomina dobre chwile.

Taka żona to skarb - powiedział.

Wdowa po aktorze zdecydowała się na bardzo piękny gest. Na nagrobku jej męża wyryto fragment piosenki "Obrazoburcza", która została napisana przez Jana Wołka, a skomponowana przez Jerzego Satanowskiego. Wykonawcą utworu był sam Piotr Machalica. Słowa wzruszają.

Lecz chociaż chmury płyną nisko, pomiędzy grobem a kołyską, żeby tak całkiem źle nie było, trafia się miłość - napisano.

Wzruszające słowa żony Piotra Machalicy

Piotr Machalica po wielu nieudanych związkach w końcu odnalazł szczęście u boku młodszej o 21 lat Aleksandry. Para trzy miesiące przed śmiercią aktora wzięła potajemny ślub w gronie najbliższych i planowała wybrać się w podróż poślubną tuż po zakończeniu pandemii. Niestety nagła śmierć pokrzyżowała ich plany.

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to”, a Kora „Krakowski spleen”
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.