Ivanka Trump w prywatnym wydaniu. Chlapie się w wodzie i spaceruje z mężem po plaży. Ale sylwetka!

Córka Donalda Trumpa, Ivanka Trump z mężem wypoczywają na plaży w Miami. Po utracie pracy w Białym Domu zdecydowali się na wakacje na sporym jachcie.

Ivanka Trump z mężem i dziećmi przebywają obecnie w Miami. Widać, że po przegranej Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich i opuszczeniu Białego Domu zdecydowała się na wypoczynek na ekskluzywnym jachcie w towarzystwie najbliższych. 

Ivanka TrumpWybory prezydenckie w USA. Co teraz będzie z Ivanką Trump? Córka Donalda Trumpa straci pracę

Ivanka Trump na wakacjach z rodziną

Ivanka Trump musiała pożegnać się ze stanowiskiem, które pełniła w Białym Domu. 20 stycznia Donald Trump oficjalnie przestał być prezydentem Stanów Zjednoczonych, co szło w parze z  utratą pracy przez Ivankę i jej męża, Jareda Kushnera. Ona pełniła funkcję asystentki, a on doradcy do spraw umów handlowych i Bliskiego Wschodu.

Najwyraźniej po kilku latach intensywnej pomocy ojca dziewczyny zdecydowali się na urlop w Miami. Paparazzo przyłapał ich w zatoce Biscayne, gdzie przebywali razem z dziećmi i ojcem Jareda. Para ma trójkę dzieci - dziesięcioletnią córką Arabellę Rose i dwóch synów: ośmioletniego Josepha Fredericka oraz pięcioletniego Theodora Jamesa. Na zdjęciach z wakacji widać całą trójkę bawiącą się na jachcie. Ivanka w stroju kąpielowym razem z córką wskakują do wody. Z tyłu przypatrują się temu Jared z ojcem. 

Ivanka Trump z rodziną na jachcieIvanka Trump z rodziną na jachcie EASTNEWS

Najwyraźniej po aktywnym wypoczynku Ivanka zdecydowała się na chwilę wytchnienia na leżaku.

Ivanka TrumpIvanka Trump EASTNEWS


 Po zejściu na brzeg towarzyszył jej mąż, z którym podziwiała uroki słonecznego Miami.

Ivanka Trump i Jared KushnerIvanka Trump i Jared Kushner EASTNEWS

Ivanka Trump, Jared KushnerIvanka Trump i jej mąż zabronili ochroniarzom korzystać z toalet w ich domu

To rzadki widok, by widzieć córką Trumpa w tak mało oficjalnym wydaniu. Wydaje się jednak, że takich zdjęć będzie teraz coraz więcej. 

Zobacz wideo Ivanka Trump na szczycie G20

Zobacz też: Ivanka Trump jeszcze kilka lat temu tak nie wyglądała. Znana lekarka porównała jej zdjęcia. "Dieta zmieniająca rysy twarzy?"

Więcej o: