Ivanka Trump jeszcze kilka lat temu tak nie wyglądała. Znana lekarka porównała jej zdjęcia. "Dieta zmieniająca rysy twarzy?"

"Lekarka w wielkim mieście" postanowiła porównać zdjęcia Ivanki Trump, które dzieli przynajmniej kilka lat różnicy. Internauci nie mają wątpliwości. Córka prezydenta Stanów Zjednoczonych poddała się zabiegom medycyny estetycznej?

Ivanka Trump wzbudza ogromne emocje nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Jest w końcu nie tylko córką Donalda Trumpa, ale również jego oficjalną asystentką. Oznacza to, że często pojawia się na ważnych wydarzeniach, jednak nie zawsze udaje jej się ubrać stosownie do okazji. Nie da się również ukryć faktu, że Ivanka jest bardzo piękna. Kobiety na całym świecie zastanawiają się, czy za jej delikatną urodą stoi jakiś sekret. Czy córka prezydenta USA poddała się zabiegom medycyny estetycznej?

Zobacz wideo Monika Zamachowska otwarcie mówi o medycynie estetycznej. Ivanka również powinna?

Ivanka Trump ma na koncie operacje plastyczne?

Anna Adamczyk, znana w sieci jako "lekarka w wielkim mieście", porównała kilka zdjęć twarzy Ivanki Trump. Opublikowane fotografie pochodzą z różnych lat i to wcale nie jest przypadek. Zależało jej na tym, aby jak najbardziej ukazać różnice w wizerunki córki prezydenta. Zasugerowała, że 38-latka może mieć na koncie jakieś zabiegi.

Ivanka Trump - dla wielu symbol urody i elegancji. Domyślacie się, jakim zabiegom mogła się poddać, aby osiągnąć swój aktualny wygląd? Zgadujmy - zachęciła swoich obserwatorów.

Ivanka TrumpIvanka Trump instagram/lekarka_w_wielkim_miescie

Internauci chętnie wzięli udział w wyzwaniu. Wielu z nich przyznało, że Ivanka rzeczywiście mogła poddać się różnym zabiegom, ale efekt jest naprawdę naturalny.

I to się nazywa umiejętne korzystanie z medycyny estetycznej!
Fajna metamorfoza, wygląda bardzo ładnie i naturalnie.
Modelowanie twarzy i brody/żuchwy, usta, wypełnienie doliny łez, możliwe, że trochę nos, botoks na czoło, bruzdy nosowo-jak się tam one nazywają. W sumie ładnie i bez przesady.
Dieta zmieniająca rysy twarzy? - żartowali również.

A Wy, co sądzicie o jej przemianie? Więcej zdjęć Ivanki znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.