Duchyll Martin Smith zagrała Shirley w "Kochaj albo rzuć" i zniknęła z show-biznesu. Tak dziś wygląda

Duchyll Martin Smith zagrała w filmie "Kochaj albo rzuć" z 1977 roku. Aktorka zniknęła z show-biznesu i związała swoje życie z teatrem. Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata.

W 1977 roku do kin weszła trzecia część trylogii "Sami swoi", "Kochaj albo rzuć". Film w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego okazał się ogromnym sukcesem i dziś uważany jest przez widzów za kultowy. Główni bohaterowie komedii, Władysław Kargul i Kazimierz Pawlak wraz z wnuczką Anną, otrzymują zaproszenie do USA od Johna Pawlaka. Wyruszają w daleką podróż statkiem Stefan Batory, a kiedy docierają do Chicago okazuje się, że brat Kazimierza nie żyje. Mężczyzna pozostawił po sobie majątek i nieślubną córkę Shirley Gladys Wright, w której rolę wcieliła się aktorka Duchyll Martin Smith. Kim jest amerykańska aktorka, która zagrała w filmie Chęcińskiego?

Edyta JungowskaByła gwiazdą telewizji, a potem zniknęła z show-biznesu. Tak dziś wygląda Edyta Jungowska

Duchyll Martin Smith zagrała Shirley w "Kochaj albo rzuć". Jak dziś wygląda? 

Duchyll Martin Smith rok przed zagraniem w polskiej produkcji zadebiutowała w filmie "The Monkey Hu$tle". Niestety, jej filmowa kariera nie rozwinęła się. Aktorka po współpracy z Sylwestrem Chęcińskim zagrała jeszcze w jednym filmie, "Innocent" z 2010 roku.

Zobacz wideo Żona Marcina Mroczka przeszła metamorfozę i jest teraz blondynką

Zobacz też: Była gwiazdą telewizji i wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Dziś Dorota Deląg nie zajmuje się już aktorstwem. Jak wygląda?

Aktorka próbowała swoich sił także w teatrze. Wstępowała na deskach On The Spot Theatre w Chicago, a widzowie mogli zobaczyć ją w sztuce "Symmetry Breaking". Aktorka nie ma swojego oficjalnego profilu na Instagramie, a w sieci można natknąć się na filmiki, na których pokazuje internautom, jak dba o cerę.

Duchyll Martin SmithDuchyll Martin Smith YouTube/duchyll7

Domek na prerii"Domek na prerii" wraca po latach. Zobaczcie, co słychać u serialowej Laury Ingalls

Zobaczcie w naszej galerii, jak przez lata zmieniła się Duchyll Martin Smith.

Więcej o: