Piotr Cyruws jako disco DJ. Reklama w której nawołuje do "mycia rączek" to nowy hit YouTube

Piotr Cyrwus śpiewa i tańczy w reklamie keczupu. Wciela się w rolę DJ-a i krzyczy "Umyj rączki". Takiej reklamy dawno nie widzieliście!

Piotr Cyrwus mimo wcześniejszej obecności w mediach, szczególnie zasłynął dopiero po zagraniu w telenoweli "Klan". Serial emitowany był na antenie TVP1, a aktor wcielił się w nim w rolę taksówkarza - Ryszarda Lubicza. Był głową rodziny. Mieszkał z żoną Grażyną i trójką dzieci - Kasią oraz adoptowanymi Maćkiem i Bożenką. 

Piotr Cyrwus jako "Król mycia rączek"

Piotr Cyrwus ponownie pojawił się w kampanii reklamowej popularnego keczupu. Poprzednio pokazywał jak bezpiecznie grillować. Teraz wziął udział w spocie w stylu dance. Film reklamowy, który marka opublikowała na swoim kanale na YouTube nawiązuje do teledysków  z lat 80. Serialowy Rysiek z "Klanu" jest ubrany w ortalionowy dres, czerwone okulary i łańcuch. Gra na konsoli oraz nawołuje do "mycia rączek".

To powrót z ważnym przekazem - śpiewa aktor

Piotr Cyrwus, córkaCórka Piotra Cyrwusa walczy z alkoholizmem

 

Mężczyzna z mikrofonem w dłoni wymienia wiele dań, do których można dodać keczup. Wspomina o pizzy, hot dogach, pierogach, burgerach, frytkach, a nawet ogórkach. W tle wesoło podskakują tancerze machając butelkami keczupu. Rysiek z "Klanu" mówi jednak o tym, że zanim zabierzemy się do jedzenia, najpierw powinniśmy "umyć rączki". 

Jedz tak jak lubisz, tylko proszę, umyj rączki - śpiewa w reklamie

Dariusz Gnatowski, Piotr CyrwusDariusz Gnatowski miał koronawirusa. Cyrwus w TVN-ie: Mieliśmy podjąć za niego modlitwę. Dostaliśmy sms-a, że nie żyje

Cały spot nawiązuje do obecnej sytuacji pandemicznej i w zabawny sposób zachęca do przestrzegania podstawowych zasadach higieny, dzięki którym możemy zminimalizować ryzyko zarażenia. Filmik szybko obiegł Internet i spotkał się z pozytywnymi komentarzami. 

Sprzątaczki nie mają czego dzisiaj sprzątać, bo Król Mycia Rączek pozamiatał.
To jest dosłownie najlepsza reklama, jaką widziałem od kilku miesięcy - pisali widzowie w komentarzach.

Znaczna większość internautów zrozumiała, że powinna odebrać spot z dystansem. Czasem najprostsze pomysły okazują się najskuteczniejsze. Szczególnie kiedy powstają w słusznej sprawie. Myjcie rączki!

Zobacz wideo
Więcej o: