Grażynka i Rysiek z "Klanu" spotkali się po latach. Ich nowe wspólne zdjęcie pokocha każdy fan serialu

Filmowa Grażynka i Rysiek z ''Klanu'', czyli Małgorzata Królikowska i Piotr Cyrwus, wpadli na siebie w trakcie jednego z festiwali w Sopocie. Fotoreporterzy zrobili im razem zdjęcie.

Grażynka i Rysiek z ''Klanu'' byli jedną z najbardziej rozpoznawalnych ekranowych par w Polsce. Ich serialowa miłość kwitła w najlepsze przez lata, aż do strasznej śmierci Rysia 6 lat temu.

Grażynka i Rysio z ''Klanu'' znowu razem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Piotr Cyrwus spotkali się niedawno w Sopocie. Tam też odbył się XVIII Festiwal Dwa Teatry 2018, którego byli uczestnikami. Przy tej okazji fotoreporterzy złapali ich razem i zrobili im urocze zdjęcie, które przypomniało nam najlepsze czasy serialu ''Klan''. Ostatnie ekranowe spotkanie Rysia i Grażynki odbyło się w 2012 roku. Od tego czasu minęło 6 lat. Dużo się zmienili?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Piotr Cyrwus - ZOBACZ ZDJĘCIE <<<<

Postać Rysia zniknęła z serialu ''Klan'' w bardzo dramatycznych okolicznościach. Ryszard Lubicz był pacjentem szpitala po nagłym zawale serca. Nieszczęśliwie trafił na szajkę złodziei w szpitalnej sali. Zaczęła się szarpanina, w wyniku której Ryszard upadł i uderzył głową o podłogę. Wstrząs zabił go natychmiast. Kilka minut później znaleźli go koledzy ze szpitalnej sali.

Tym bardziej miło popatrzeć na najnowsze zdjęcie Piotra Cyrwusa i Małgorzaty Królikowskiej. Można na chwilę zapomnieć, że nie zobaczymy już ich razem na ekranie - przynajmniej jako Grażynkę i Rysia.

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.