Julia Królikowska sporo schudła i jest piękną dziewczyną. Jak dziś wygląda serialowa Kasia z "Klanu"?

Julia Królikowska w tym roku skończyła 19 lat. W 'Klanie' pojawiła się jako Kasia mając zaledwie kilka miesięcy jako córka Grażynki i Ryśka. Zobaczcie, jak się zmieniała.

Julię Królikowską rzadko można spotkać gdzieś indziej niż w serialu. Nie pojawia się na ściankach i imprezach branżowych. W przeciwieństwie do starszego brata Antka, chroni swoją prywatność. Nie jest aktywna także w mediach społecznościowych.

Dziewczyna dorastała na oczach widzów. Z pucołowatej dziewczyny przemieniła się w ładną nastolatkę. Dalej gra Kasię w serialu "Klan". Prywatnie jest córką serialowej mamy, czyli Małgorzaty Królikowskiej-Ostrowskiej oraz Pawła Królikowskiego. Ma czwórkę rodzeństwa: Antka, Janka, Marcelinę i Ksawerego.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jak Wam się podoba?

AW

Więcej o:
Komentarze (184)
Julia Królikowska w przeciwieństwie do brata Antka unika ścianek. Jak dziś wygląda serialowa Kasia?
Zaloguj się
 • Gość: Skrytykrytyk

  Oceniono 392 razy 292

  Nie jest piękną dziewczyną. Jest przeciętna i to mocno. :)

 • Gość: Kama

  Oceniono 257 razy 221

  Nie ujmując nic dziewczynie,ale dochodzę do wniosku że czas zakończyć Klan,bo TV zawładnął klan Królikowskich w jednej stacji tata w drugiej mama z córką w trzeciej Antoś czkamy na resztęi wyłączamy TV bo to już jest nudne,a jeszcze zapomniałam o braciszku taty.

 • Gość: Zuza

  Oceniono 199 razy 127

  Jest bardzo przeciętna. I fakt, że "mocno schudła" tu nie pomoże. Dobrym zabiegiem dla podkreślenia jej "urody" jest rzeczywiście wstawianie zdjęć z serialowym Maciusiem. Generalnie mysle, że to ścianki unikają jej, a nie ona ich.

 • Gość: ewka

  Oceniono 183 razy 89

  pewnie nie jest Ci miło czytać te komentarze,ale nie przejmuj się Julka - tylko człowiek człowiekowi może sprawiać przykrość,dlatego wolę zwierzęta!

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 121 razy 79

  Nikt Wam nie mówi że macie brać z nią ślub czy też rozwieszać jej zdjęcia w salonie...
  Ludzie ogarnijcie się! A później zdziwieni ze młode laski się wieszają, robią sobie krzywdę przechodzą załamanie nerwowe. Ciekawe czy sami chcieli byście czytać o sobie takie teksty. Żenada , brak klasy, egoizm, zazdrość. Jest jaka jest, złośliwe komentarze są zbędne.

 • Gość: Antek

  Oceniono 171 razy 73

  Dlaczego jesteśmy tacy okrutni w komentarzach?
  Sympatyczna dziewczyna i nic jej nie brakuje!
  No chyba że chodzi wam o botoksy i operacje plastyczne?

 • Gość: Gość

  Oceniono 136 razy 56

  Jezu ludzie o co wam chodzi. Nic wam nie zrobiła a po niej ciśniecie. Nie jest brzydka. Może samo jesteście najpiękniejsi na świecie i pracujecie w agencji modelek ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX