"Nasz nowy dom". Dowbor była przerażona. To był najtrudniejszy odcinek. Gościnnie pojawił się ktoś, kogo dobrze znacie

Ten dom to jeden z największych koszmarów, z jakimi zetknęła się ekipa"Naszego nowego domu". Zobaczcie, jak się zmienił.

Ekipa programu "Nasz nowy dom" dotarła do wsi Stefanowo na Mazowszu, gdzie mieszka pani Joanna z trójką dzieci: Gabrysią, Rafałem i Dawidem. Stan domu w którym mieszkali był tragiczny.

Ten budynek to jeden z największych koszmarów, z jakimi się zetknęliśmy. Gdy przyjechaliśmy na miejsce całe wnętrze było niemal czarne od sadzy i dymu wydobywających się z ogrzewającej dom kozy. Nie wiem jak można było tam oddychać – mówiła osoba z produkcji programu.

W domu nie było łazienki, a domownicy musieli myć się w miskach. Zarobki pani Joanny, która była ofiarą przemocy domowej, nie pozwalały na przeprowadzenie remontu.

ZOBACZ DOM PO REMONCIE>>>>

Prowadzącą, Katarzynę Dowbor urzekło to, że pomimo tragicznych warunków cała rodzina jest uśmiechnięta, a dzieci mają fajne zainteresowania, marzenia i plany na przyszłość. W odcinku pojawił się gość specjalny - Agnieszka Kaczorowska, która zabrała Gabrysię do agencji aktorskiej. Dziewczynka marzy o byciu aktorką.

MT

'Rolnik szuka żony'. Czwarta edycja najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo

Więcej o: