"Nasz nowy dom". Dowbor była przerażona. To był najtrudniejszy odcinek. Gościnnie pojawił się ktoś, kogo dobrze znacie

Ten dom to jeden z największych koszmarów, z jakimi zetknęła się ekipa
"Naszego nowego domu". Zobaczcie, jak się zmienił.

Ekipa programu "Nasz nowy dom" dotarła do wsi Stefanowo na Mazowszu, gdzie mieszka pani Joanna z trójką dzieci: Gabrysią, Rafałem i Dawidem. Stan domu w którym mieszkali był tragiczny.

Ten budynek to jeden z największych koszmarów, z jakimi się zetknęliśmy. Gdy przyjechaliśmy na miejsce całe wnętrze było niemal czarne od sadzy i dymu wydobywających się z ogrzewającej dom kozy. Nie wiem jak można było tam oddychać – mówiła osoba z produkcji programu.

W domu nie było łazienki, a domownicy musieli myć się w miskach. Zarobki pani Joanny, która była ofiarą przemocy domowej, nie pozwalały na przeprowadzenie remontu.

ZOBACZ DOM PO REMONCIE>>>>

Prowadzącą, Katarzynę Dowbor urzekło to, że pomimo tragicznych warunków cała rodzina jest uśmiechnięta, a dzieci mają fajne zainteresowania, marzenia i plany na przyszłość. W odcinku pojawił się gość specjalny - Agnieszka Kaczorowska, która zabrała Gabrysię do agencji aktorskiej. Dziewczynka marzy o byciu aktorką.

MT

'Rolnik szuka żony'. Czwarta edycja najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo

Więcej o:
Komentarze (103)
"Nasz nowy dom". Dowbor była przerażona. To był koszmarny odcinek. Gościnnie pojawiła się Agnieszka Kaczorowska
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 179 razy 153

  Jedyny program, który wnosi coś dobrego!
  Dowbor idealna w tej roli!

 • Gość: jol

  Oceniono 197 razy 147

  I gdzie jest ten nasz kochany Rząd PIS-u, tak pomagający wielodzietnym rodzinom, chcą żeby kobiety rodziły dużo dzieci, nawet mocno upośledzone a nie mogą pomóc, rozwijać się i spełniać realne marzenia zdrowym, mądrym dzieciom i żyć w godnych warunkach. Następna kobieta, która ucieka od TYRANA z dziećmi i zostaje pozostawiona samej sobie. Pani Katarzyno dzięki pani i ekipie ludzie bardzo potrzebujący, otrzymują pomoc, bo na Rząd nie mają co liczyć.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 121 razy 103

  Cały odcinek płakałam jak to zobaczyłam. Cudowny program robi tyle dobrego.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 101 razy 95

  Brawo p Kasiu !!! Robi pani kawal dobrej roboty - szczesliwe miny tych wzzystkich ludzi ktorym p pomaga bezcenna zaplata ....

 • Gość: budowlaniec

  Oceniono 74 razy 54

  Jako budowlaniec mogę powiedzieć krótko WSTYD. Każdy remont rozpoczyna się od odkopania fundamentów i porządnej izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej. Po drugie ten do musi być mega zawilgocony- nie dość, że od spodu, to te ściany z pustaków byle jakich to sama wilgoć. Pod podłogą nie było nic a za chwilę lecą legary i płyta OSB. Te wszystkie płyty gips-karton za chwilę będą pokręcone i zapleśniałe. Czy ktoś widział aby przynajmniej w łazienkach dawali zielone? Wszystko robione tandetnymi materiałami, byle jak polepione. Takie gó** w sreberku. Powinni zrobić drugi program, jak wyglądają te same domu po 1-2 latach użytkowania. Chwała programowi, że pomaga ludziom ale dla fachowców oglądanie tego programu to jak czytanie Muratora.

 • Gość: Siwa

  Oceniono 65 razy 43

  Super-czyste,nowe wnętrza,ale trochę architekta poniosło z tymi kolorami-do zielonej kanapy taki kolor ścian-nieładnie,albo w kuchni -różowa lamperia(pasowałaby bardziej jakaś w beżu,albo brązie).Jedno jest pewne-Ci ludzie są przeszczęsliwi,że wreszcie mają godziwe warunki.
  I najwazniejsze-to Fantastycznie,że jest taki program,który pomaga ludziom godziwe mieszkać :) :) :)

 • Gość: Miki

  Oceniono 39 razy 37

  Super!

 • Gość: Ania

  Oceniono 54 razy 36

  Zawsze jak oglądam takie programy to najbardziej jest mi żal dzieci. Bo czemu one sa winne ze mają patologicznego ch rodziców? Tak rodziców ponieważ z tego co było widać w programie ten dom chyba nigdy nie nadawał się do zamieszkania a ta kobieta wraz z mężem zamieszkali w niej i narobili 3 dzieci w tym jedno jak ta kobieta była jeszcze dziewczynka bo miała jakieś 17 lat jak zaszła w ciążę. Rozumiem wpadka-takie rzeczy się zdarzają. Ale po co krzywdzi kolejne dzieci???moim zdaniem najpierw powinno się znaleźć pracę, wyszukiwać mniej lub bardziej dom-na tyle ile kogoś stać ale żeby było przynajmniej bezpiecznie. A nie rodzić dzieci jedno za drugim kiedy niema się godziwe pracy ani warunków do zakładania rodziny??? A potem placz w tego typu programach. Aż łzy same naplywaly do oczu jak się patrzyli na te biedne dzieci. Cieszę się ze mają teraz dobre warunki do rozwoju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX