Piotr Cyrwus pojawił się z żoną w "DD TVN". To znana aktorka filmowa i teatralna. Są małżeństwem od 30 lat. Taka miłość rzadko się zdarza

Piotr Cyrwus wraz z żoną Mają Berełkowską pojawili się w "Dzień dobry TVN". Są razem od ponad 30 lat i cały czas świetnie się razem bawią. Łączy ich nie tylko wspólny zawód, ale przede wszystkim pasja do sportu.
Zobacz wideo

Piotr Cyrwus i Maja Berełkowska są parą już od czasów studiów. Poznali się w latach 80. Studiowali razem w krakowskiej szkole teatralnej. Po trzech latach znajomości zrodziła się między nimi miłość i jeszcze jako studenci postanowili wziąć ślub. Najpierw cywilny, a później kościelny. Aktorzy mają troje dzieci. Dwóch synów: Mateusza i Łukasza oraz córkę Annę Marię.

Piotr Cyrwus i Maja Berełkowska mają przepis na udane małżeństwo

Choć nie zawsze było kolorowo, bo Piotr i Maja wyznali w kilku wywiadach, że przeżywali kryzysy spowodowane rywalizacją i brakiem pracy, to mimo wszystko - najgorsze mają już za sobą. Rzadko pojawiają się razem na salonach, a jeśli już to robią, to zazwyczaj przychodzą na premiery teatralne lub inne branżowe imprezy. Wyjątkiem od reguły było ich wystąpienie w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". Cyrwus i Berełkowska zdradzili widzom, jaki mają sposób na udane małżeństwo. Okazuje się, że łączy ich nie tylko aktorstwo, ale przede wszystkim pasja do sportu, a w szczególności do jazdy na rowerze.

Pracujemy razem w spektaklu "Mała rzecz, a cieszy" w teatrze Imka, w którym gramy zakochaną parę. Także to jest okazja, żeby zakochać się na nowo - powiedziała aktorka.
Nie staramy się żyć według żadnego schematu. (...) Ostatnio poszliśmy zawodowo w swoje strony. Maja jest na wolnym rynku aktorskim, ja dostałem propozycję pracy w Teatrze Dramatycznym. Oprócz tego jeździmy razem na rowerze i chodzimy z kijkami - wyznał Cyrwus.

Jak widać, aby przeżyć tyle lat w udanym związku trzeba po prostu się ze sobą nie nudzić. Piotr Cyrwus i Maja Berełkowska imponują nam!

JP

Więcej o:
Komentarze (26)
Piotr Cyrwus pojawił się z żoną w "DD TVN". To znana aktorka filmowa i teatralna. Są małżeństwem od 30 lat. Taka miłość rzadko się zdarza
Zaloguj się
 • carlos_512

  Oceniono 15 razy 15

  tak znana, że ciągle pisaliście jej nazwisko z błędem...
  ta pani to Maja BArełkowska

 • Gość: hallo

  Oceniono 16 razy 8

  RYSIEK TY ŻYJESZ?
  A GRAŻYNKA WIE?

 • elq_1

  Oceniono 6 razy 6

  Mamy za sobą 53 i ciągle jest Najpiękniejszą! Ale gratuluję! :)

 • Gość: Zuzia

  Oceniono 9 razy 5

  A mi Rysiu z Klanu się podoba.Kiedyś czytałam wywiad z panem Piotrem i opowiadał że jak studiował to na każde wakacje wracał do domu do rodziców by im pomagać w pracy na roli,w polu.Bardzo mi tym zaimponowal.Bo ja robiłam tak samo.Wtedy bywałem bar zła, że muszę hamować przy zniwach.Ale teraz... jestem z siebie dumna. Co by człowiek nie zrobił dla zapracowanego taty,mojej mamy...Ale Ich już nie ma...

 • a.k.traper

  Oceniono 9 razy 5

  To nie miłość tylko chęć wspólnego życia i pokonywania różnych trudności, jest fascynacja, jest seks i jest zwyczajne szare życie, jeśli to się poskłada i zachowuje proporcje to są sukcesy.

 • Gość: nemo

  Oceniono 5 razy 5

  Też mi....ja od 46 lat....:)

 • Gość: Gośc

  Oceniono 7 razy 5

  Pięknie

 • Gość: Maria

  Oceniono 7 razy 5

  Można :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX