Doda pokazała mem z Małgorzatą Rozenek. Obrazek nawiązuje do ich karier filmowych. Gosia nie będzie zadowolona

Doda pokazała na swoim Instagramie mem, na którym porównano ją z Małgorzatą Rozenek. W ten sposób skomentowała aktorskie zapędy obecnej żony Radosława Majdana?

Doda i Radosław Majdan tworzyli jeden z najgłośniejszych związków w historii polskiego show-biznesu. Kiedy w 2002 roku piosenkarka pojawiła się w reality-show "Bar", była już związana z bramkarzem Wisły Kraków. Para pobrała się w 2005 roku, a dwa lata później w mediach zaczęły pojawiać się plotki o kryzysie w ich związku. Ostatecznie małżeństwo zakończyło się rozwodem w styczniu 2008 roku.

Radosław Majdan długo nie mógł znaleźć swojej drugiej połówki. Miłością jego życia okazała się Małgorzata Rozenek, którą poznał w 2013 roku na premierze filmu "Mój biegun". Para pobrała się w 2016 roku, a cztery lata później na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko, syn Henryk.

Doda również rozpoczęła nowy etap w miłosnym życiu. W 2017 roku zaręczyła się producentem filmowym Emilem Stępniem, a rok później wzięła z nim ślub kościelny.

Zobacz wideo Doda podczas tańca omal nie uderzyła głową o balustradę

Nic dziwnego, że Małgorzata Rozenek i Doda nie zostały przyjaciółkami. Panie raczej nie mają w zwyczaju wypowiadać się o sobie nawzajem, ale na wyjątek od tej zasady zdecydowała się Doda. Piosenkarka wstawiła do sieci wymowny komentarz dotyczący aktorskich prób Małgorzaty Rozenek u Patryka Vegi.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek skrytykowana za przyjęcie roli u Patryka Vegi. "Nie pojmuję, co Panią skłoniło". Odpowiedź to ostra szpila

Doda pokazała na Instagramie mem z Małgorzatą Rozenek

Doda wstawiła na swoje InstaStories mem, na którym widzimy humorystyczne zestawienie fotografii piosenkarki i Małgorzaty Rozenek. Autor obrazka porównał postać Miry z filmu "Pitbull. Ostatni pies", zagraną przez Dodę, z Norą z najnowszego filmu Patryka Vegi, w którą wciela się Małgorzata Rozenek. Była i obecna żona Radosława Majdana mają na zdjęciach zakrwawione twarze, a między nimi postawiono znak nierówności, wskazujący przewagę Dody. Wymowny mem najwyraźniej tak bardzo spodobał się 36-letniej wokalistce, że postanowiła pokazać go swoim fanom.

Mem z Dodą i Małgorzatą RozenekMem z Dodą i Małgorzatą Rozenek Instagram/dodaqueen/doda_memy

Myślicie, że Małgorzata Rozenek zareaguje na materiał udostępniony przez Dodę i jej odpowie? Perfekcyjna ostatnio zasłynęła z wielu wymownych ripost.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.